-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з веб-хостингу- ID: UA-2026-09-03-005497-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278931
Київський національний університет культури і мистецтв ЄДРПОУ: 02214159ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з хостингу- ID: UA-2026-06-16-008792-a
- Дата створення : 16.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29552642
Київський національний університет культури і мистецтв ЄДРПОУ: 02214159ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з веб-хостингу- ID: UA-2026-02-23-009946-a
- Дата створення : 23.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28395174
Київський національний університет культури і мистецтв ЄДРПОУ: 02214159ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги провайдерів- ID: UA-2026-02-03-010336-a
- Дата створення : 03.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28167593
Київський національний університет культури і мистецтв ЄДРПОУ: 02214159ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з веб-хостінгу- ID: UA-2025-08-26-005823-a
- Дата створення : 26.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26242006
Київський національний університет культури і мистецтв ЄДРПОУ: 02214159ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги доступу до мережі Інтернет- ID: UA-2025-05-21-010710-a
- Дата створення : 21.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25370901
Київський національний університет культури і мистецтв ЄДРПОУ: 02214159ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 429 днів назад
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги веб-хостингу- ID: UA-2025-02-24-014625-a
- Дата створення : 24.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24527019
Київський національний університет культури і мистецтв ЄДРПОУ: 02214159ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги доступу до мережі інтернет- ID: UA-2024-06-14-002820-a
- Дата створення : 14.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21834365
Київський національний університет культури і мистецтв ЄДРПОУ: 02214159ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги доступу до мережі Інтернет- ID: UA-2024-03-27-010998-a
- Дата створення : 27.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21142241
Київський національний університет культури і мистецтв ЄДРПОУ: 02214159ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з доступу до мережі Інтернет м. Миколаїв- ID: UA-2024-02-01-013861-a
- Дата створення : 01.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20610029
Київський національний університет культури і мистецтв ЄДРПОУ: 02214159ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підключення та надання доступу до мережі Інтернет- ID: UA-2024-02-01-013556-a
- Дата створення : 01.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20609727
Київський національний університет культури і мистецтв ЄДРПОУ: 02214159ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг з веб-хостінгу- ID: UA-2024-01-22-005522-a
- Дата створення : 22.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20465783
Київський національний університет культури і мистецтв ЄДРПОУ: 02214159ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хостинг, пов"язаний з Доменним іменем server04.knukim.edu.ua, на умовах Тарифного пла...×-
Хостинг, пов"язаний з Доменним іменем server04.knukim.edu.ua, на умовах Тарифного плану "Гігантський"
- ID: UA-2023-06-02-004670-a
- Дата створення : 02.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17973381
Київський національний університет культури і мистецтв ЄДРПОУ: 02214159ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з надання доступу до мережі Інтернет- ID: UA-2023-05-26-010185-a
- Дата створення : 26.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17910837
Київський національний університет культури і мистецтв ЄДРПОУ: 02214159ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги доступу до мережі Інтернет- ID: UA-2023-04-21-010683-a
- Дата створення : 21.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17557384
Київський національний університет культури і мистецтв ЄДРПОУ: 02214159ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -