-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних (Засіб КЗІ електрон. ключ "Secure Toke...×-
ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних (Засіб КЗІ електрон. ключ "Secure Token-338S")
- ID: UA-2026-08-31-013159-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246336
ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних(Обробка даних та формування кваліфікованого...×-
ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних(Обробка даних та формування кваліфікованого сертифікату відкритого ключа, Надання права використання КП"Програмний комплекс"Варта")
- ID: UA-2026-08-31-013051-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246225
ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги технічної допомоги у сфері інформаційних технологій (встановлення, налаштування, т...×-
Послуги технічної допомоги у сфері інформаційних технологій (встановлення, налаштування, тестування, виявлення та усунення недоліків) при застосуванні КП «АС-4 ПВР+»
- ID: UA-2026-08-30-000002-a
- Дата створення : 30.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30232377
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ФОНД ДЕКАРБОНІЗАЦІЇ УКРАЇНИ» ЄДРПОУ: 38519070ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обробки даних- ID: UA-2026-08-29-000104-a
- Дата створення : 29.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30231592
Військова частина А2012 ЄДРПОУ: 07965404ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
(ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних) Процедура закупівлі: відкриті торги з осо...×-
(ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних) Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями
- ID: UA-2026-08-28-011600-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30231018
ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 05.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Консультаційні послуги з питань інформатизації, організації електронного документообігу, в...×-
Консультаційні послуги з питань інформатизації, організації електронного документообігу, в тому числі щодо: організації надання комплекту ПЗ для керування ключами та захисту даних, обслуговування заявок на сертифікацію відкритих ключів, організація обслуговування посилених сертифікатів ключів та та консультацій щодо використання КЕП та сертифікатів шифрування (послуги що до отримання та налаштування КЕП Стандарт)
- ID: UA-2026-08-28-011423-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30230843
БЕРЕЗНИКІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ I-III СТУПЕНІВ КЕРЕЦЬКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26395898ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
72310000-1 - Послуги з обробки даних (послуг з абонентської плати за користування платформ...×-
72310000-1 - Послуги з обробки даних (послуг з абонентської плати за користування платформою GPS-моніторингу Wialon) для потреб Чернігівської філії УІЕСР.
- ID: UA-2026-08-28-011081-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30230502
Український інститут експертизи сортів рослин ЄДРПОУ: 00488332ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обробки даних та формування кваліфікованого сертифікату відкритого ключа юридичн...×-
Послуги з обробки даних та формування кваліфікованого сертифікату відкритого ключа юридичної особи Примітка:Закупівля проводиться відповідно до Особливостей визначених Постановою КМУ №1178 від 12.10.2022р. зі змінами
- ID: UA-2026-08-28-010949-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30230368
Санаторій "Трускавець" СБУ ЄДРПОУ: 20000060ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання права використання кваліфікованого сертифікату електронного підпису- ID: UA-2026-08-28-010251-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30229673
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКОСОЛОТВИНО" СОЛОТВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38410845ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення (...×-
Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення (Актуалізація, супроводження та наповнення галузевої Бази даних обліку та аналізу дорожньо-транспортних пригод (ДТП) інформацією про аварійність на автомобільних дорогах загального користування державного значення Чернівецької області) (ДК 021:2015 72310000-1 - Послуги з обробки даних)
- ID: UA-2026-08-28-009512-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30228937
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернівецькій області ЄДРПОУ: 22843868ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 13 днів (до 14.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обробки даних (Послуги з проведення аналізу та перевірки документів поданих для...×-
Послуги з обробки даних (Послуги з проведення аналізу та перевірки документів поданих для виготовлення дублікатів документів про загальну середню освіту, що виготовляються на основі фотокомп’ютерних технологій)
- ID: UA-2026-08-28-008891-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30228310
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж цивільного будівництва" ЄДРПОУ: 37308938ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Отримання інформації з міжнародних фінансових ринків з використанням сервісу Bloomberg Ter...×-
Отримання інформації з міжнародних фінансових ринків з використанням сервісу Bloomberg Terminal - 72319000-4
- ID: UA-2026-08-28-008566-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30227986
Національний Банк України ЄДРПОУ: 00032106ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання інформаційно-консультативних послуг в сфері інформатизації- ID: UA-2026-08-28-008194-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30227600
Добропільський міський центр соціальних служб ЄДРПОУ: 23429622ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг з обробки даних, видачі сертифікатів та їх обслуговування- ID: UA-2026-08-28-007981-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30227417
Добропільський міський центр соціальних служб ЄДРПОУ: 23429622ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обробки даних- ID: UA-2026-08-28-007929-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30227344
Комунальне некомерційне підприємство “Зміївська центральна районна лікарня” Зміївської міської ради Харківської області ЄДРПОУ: 02003178ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихЗавершена -