-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги обов’язкового технічного контролю транспортних засобів- ID: UA-2026-01-28-011278-a
- Дата створення : 28.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28095168
ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного огляду та випробовувань- ID: UA-2025-11-11-015931-a
- Дата створення : 11.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27083124
ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного огляду та випробовувань- ID: UA-2023-09-22-002706-a
- Дата створення : 22.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19056186
ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного огляду та випробовувань- ID: UA-2023-03-07-000560-a
- Дата створення : 07.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17167487
ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного огляду транспортного засобу- ID: UA-2023-02-02-016672-a
- Дата створення : 02.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16838832
ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного огляду та випробовувань- ID: UA-2022-09-21-009110-a
- Дата створення : 21.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15394044
ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Повірка засобів вимірювальної техніки- ID: UA-2022-02-02-000608-c
- Дата створення : 02.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13904420
ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги обов’язкового технічного контролю транспортних засобів- ID: UA-2021-12-20-009379-b
- Дата створення : 20.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13290894
ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з виміру опору ізоляції- ID: UA-2021-06-24-002506-a
- Дата створення : 24.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10477156
ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з виміру опору ізоляції- ID: UA-2021-05-26-002035-c
- Дата створення : 26.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10059119
ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги обов’язкового технічного контролю транспортних засобів- ID: UA-2021-02-16-008013-a
- Дата створення : 16.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8637899
ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
технічний нагляд за виконанням робіт на об'єкті "капітальний ремонт ЗНЗ І-ІІІ ст...- ID: UA-2020-12-31-001222-b
- Дата створення : 31.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 8086915
ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного огляду та випробовувань- ID: UA-2020-07-07-000462-c
- Дата створення : 07.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5496911
ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного огляду та випробовувань- ID: UA-2020-07-07-000827-b
- Дата створення : 07.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5496884
ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного огляду та випробовувань- ID: UA-2020-07-07-000455-c
- Дата створення : 07.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5496876
ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -