-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
технічний нагляд за виконанням будівельних робіт по об’єкту: «Капітальний ремонт елементів...×-
технічний нагляд за виконанням будівельних робіт по об’єкту: «Капітальний ремонт елементів благоустрою на території об'єкту очисні споруди (встановлення відновлювальних джерел енергії), що знаходиться за адресою: вул. Нова, 2а в с. Гореничі Бучанського району Київської області"
- ID: UA-2026-09-02-000603-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259509
ПКГ "Гореничі" ЄДРПОУ: 23242220ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд по об'єкту:«Капітальний ремонт сміттєвого майданчика по вул. Нова в...×-
Технічний нагляд по об'єкту:«Капітальний ремонт сміттєвого майданчика по вул. Нова в с. Гореничі, Бучанського району, Київської області».
- ID: UA-2025-06-27-002165-a
- Дата створення : 27.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25732138
ПКГ "Гореничі" ЄДРПОУ: 23242220ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
технічний нагляд по об'єкту:«Капітальний ремонт даху очисних споруд по вулиці Нова 2...×-
технічний нагляд по об'єкту:«Капітальний ремонт даху очисних споруд по вулиці Нова 2 в с. Гореничі, Бучанського району, Київської області».
- ID: UA-2025-06-27-001694-a
- Дата створення : 27.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25731721
ПКГ "Гореничі" ЄДРПОУ: 23242220ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд по об'єкту: «Капітальний ремонт сміттєвого майданчика по вул. Гайдая...×-
Технічний нагляд по об'єкту: «Капітальний ремонт сміттєвого майданчика по вул. Гайдая в с. Гореничі, Бучанського району, Київської області».
- ID: UA-2025-03-04-012659-a
- Дата створення : 04.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24608307
ПКГ "Гореничі" ЄДРПОУ: 23242220ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд по об'єкту: «Капітальний ремонт обмостки біля будинку за адресою: Ки...×-
Технічний нагляд по об'єкту: «Капітальний ремонт обмостки біля будинку за адресою: Київська область, Бучанський район, с.Гореничі вул.Гайдая, буд.8»
- ID: UA-2025-03-04-012451-a
- Дата створення : 04.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24608100
ПКГ "Гореничі" ЄДРПОУ: 23242220ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
технічний нагляд по об’єкту: «Капітальний ремонт вентиляційних каналів житлового будинку з...×-
технічний нагляд по об’єкту: «Капітальний ремонт вентиляційних каналів житлового будинку за адресою: вулиця Гайдая, буд.12, село Гореничі Бучанського району Київської області»
- ID: UA-2024-11-29-006423-a
- Дата створення : 29.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23454219
ПКГ "Гореничі" ЄДРПОУ: 23242220ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
технічний нагляд по об’єкту: «Капітальний ремонт вентиляційних каналів житлового будинку з...×-
технічний нагляд по об’єкту: «Капітальний ремонт вентиляційних каналів житлового будинку за адресою: вулиця Гайдая, буд.10, село Гореничі Бучанського району Київської області».
- ID: UA-2024-11-29-004398-a
- Дата створення : 29.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23452409
ПКГ "Гореничі" ЄДРПОУ: 23242220ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд по об'єкту: "капітальний ремонт даху житлового будинку за адрес...×-
Технічний нагляд по об'єкту: "капітальний ремонт даху житлового будинку за адресою: вулиця Гайдая, буд.2,село Гореничі Бучанського району Київської області"
- ID: UA-2024-10-09-003481-a
- Дата створення : 09.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22832237
ПКГ "Гореничі" ЄДРПОУ: 23242220ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд по об'єкту: "Капітальний ремонт даху житлового будинку за адрес...×-
Технічний нагляд по об'єкту: "Капітальний ремонт даху житлового будинку за адресою: вулиця Антонова, буд.7, село Гореничі Бучанського району Київської області"
- ID: UA-2024-08-27-010197-a
- Дата створення : 27.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22420975
ПКГ "Гореничі" ЄДРПОУ: 23242220ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Здійснення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт по об’єкту: «Капітальний рем...×-
Здійснення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт по об’єкту: «Капітальний ремонт даху житлового будинку за адресою: вулиця Гайдая 14, село Гореничі Бучанського району Київської області»
- ID: UA-2024-08-21-008780-a
- Дата створення : 21.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22374200
ПКГ "Гореничі" ЄДРПОУ: 23242220ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт на об'єкті: Поточний ремонт підваль...×-
Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт на об'єкті: Поточний ремонт підвального приміщення, споруди цивільного захисту (укриття) за адресою: вул. Гайдая, 10 село Гореничі Бучанського району Київської області.
- ID: UA-2022-09-01-005469-a
- Дата створення : 01.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15230869
КП "ГОРЕНИЧІ" ЄДРПОУ: 23242220ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за об`єктом: "Капітальний ремонт дощоприймальних колодязів по вул. К...×-
Технічний нагляд за об`єктом: "Капітальний ремонт дощоприймальних колодязів по вул. Київська в с. Стоянка Київської області"
- ID: UA-2021-06-04-001718-b
- Дата створення : 04.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10188959
Підприємство комунального господарства "Гореничі" Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 23242220ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Авторський нагляд по робочому проекту: " Аварійно - відновлювальні роботи (реконструк...×-
Авторський нагляд по робочому проекту: " Аварійно - відновлювальні роботи (реконструкція) господарсько-побутової каналізації від буд. 2 до буд. 8 по вул. Цвіткової в с. Гореничі Києво-Святошинського району Київської області"
- ID: UA-2020-12-09-001779-a
- Дата створення : 09.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7626411
ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення технічного нагляду під час будівництва об`єкта: "Аварійно-відновлювальні р...×-
Здійснення технічного нагляду під час будівництва об`єкта: "Аварійно-відновлювальні роботи (реконструкція) господарсько - побутової каналізації від буд. 2 до буд. 8 по вул. Цвіткової в с. Гореничі Києво-Святошинського району київської області"
- ID: UA-2020-12-08-006742-c
- Дата створення : 08.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7602758
ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за об`єктом:"Капітальний ремонт даху житлового будинку №3 по вул. 21...×-
Технічний нагляд за об`єктом:"Капітальний ремонт даху житлового будинку №3 по вул. 21 км Житомирського шосе у с. Стоянка Києво-Святошинського району Київської області"
- ID: UA-2020-07-03-001435-c
- Дата створення : 03.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5472223
ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -