-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга по розробці технічної документації щодо інвентаризації земель комунальної власнос...×-
Послуга по розробці технічної документації щодо інвентаризації земель комунальної власності орієнтовною площею 0,07 га, для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу, код виду цільового призначення – 12.11, за адресою: м. Верхньодніпровськ вул. Яблунева (код ДК 021:2015:71340000-3 Комплексні інженерні послуги)
- ID: UA-2026-04-14-006673-a
- Дата створення : 14.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28909318
Верхньодніпровська міська рада ЄДРПОУ: 04052595ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга по розробці технічної документації щодо інвентаризації земель комунальної власнос...×-
Послуга по розробці технічної документації щодо інвентаризації земель комунальної власності орієнтовною площею 0,02 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код виду цільового призначення – 03.07), за адресою: м. Верхньодніпровськ, вул. Сергія Яцковського (код ДК 021:2015:71340000-3 Комплексні інженерні послуги)
- ID: UA-2026-04-14-006507-a
- Дата створення : 14.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28909166
Верхньодніпровська міська рада ЄДРПОУ: 04052595ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга по розробці технічної документації щодо інвентаризації земель комунальної власнос...×-
Послуга по розробці технічної документації щодо інвентаризації земель комунальної власності орієнтовною площею 1,1 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, включаючи об’єкти оброблення відходів, зокрема із енергогенеруючим блоком (код КВЦПЗ – 11.02), розташована за адресою: м. Верхньодніпровськ, вул. Кам’янська (код ДК 021:2015:71340000-3 Комплексні інженерні послуги)
- ID: UA-2026-04-14-006381-a
- Дата створення : 14.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28909044
Верхньодніпровська міська рада ЄДРПОУ: 04052595ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга по розробці технічної документації щодо інвентаризації земель комунальної власнос...×-
Послуга по розробці технічної документації щодо інвентаризації земель комунальної власності орієнтовною площею 6,3 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ - 01.01), розташована на території Верхньодніпровської міської територіальної громади, Ганнівський старостинський округ, Кам’янського району, Дніпропетровської області (код ДК 021:2015:71340000-3 Комплексні інженерні послуги)
- ID: UA-2026-04-14-006159-a
- Дата створення : 14.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28908802
Верхньодніпровська міська рада ЄДРПОУ: 04052595ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга по розробці технічної документації щодо інвентаризації земель комунальної власнос...×-
Послуга по розробці технічної документації щодо інвентаризації земель комунальної власності орієнтовною площею 0,0025 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код виду цільового призначення – 03.07), яка розташована за адресою:селище Дніпровське провулок Спортивний (код ДК 021:2015:71340000-3 Комплексні інженерні послуги)
- ID: UA-2026-04-14-006020-a
- Дата створення : 14.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28908670
Верхньодніпровська міська рада ЄДРПОУ: 04052595ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга по розробці технічної документації щодо інвентаризації земель комунальної власнос...×-
Послуга по розробці технічної документації щодо інвентаризації земель комунальної власності орієнтовною площею 0,003 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код виду цільового призначення – 03.07), яка розташована за адресою: м. Верхньодніпровськ, вул. Котляревського (код ДК 021:2015:71340000-3 Комплексні інженерні послуги)
- ID: UA-2026-04-14-005849-a
- Дата створення : 14.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28908495
Верхньодніпровська міська рада ЄДРПОУ: 04052595ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга по розробці технічної документації щодо інвентаризації земель комунальної власнос...×-
Послуга по розробці технічної документації щодо інвентаризації земель комунальної власності орієнтовною площею 0,05 га, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), код виду цільового призначення – 02.01, яка розташована за адресою:м. Верхньодніпровськ вул.Паркова (код ДК 021:2015:71340000-3 Комплексні інженерні послуги)
- ID: UA-2026-04-14-005718-a
- Дата створення : 14.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28908370
Верхньодніпровська міська рада ЄДРПОУ: 04052595ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Розроблення проекту землеустрою щодо встановлення меж та технічної документації з норматив...×-
Розроблення проекту землеустрою щодо встановлення меж та технічної документації з нормативної грошової оцінки земель з формуванням бази даних програмного комплексу по розрахунку нормативної грошової оцінки земельних ділянок Верхньодніпровської міської територіальної громади Кам’янського району Дніпропетровської області (Код за ДК 021-2015:71340000-3 — Комплексні інженерні послуги)
- ID: UA-2025-10-27-008115-a
- Дата створення : 27.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26898632
Верхньодніпровська міська рада ЄДРПОУ: 04052595ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по виконанню робіт по розробці технічної документації із землеустрою щодо поділу т...×-
Послуги по виконанню робіт по розробці технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення розмір земельної ділянки - 53,1213 га з кадастровим номером 1221055800:01:105:0003, місце розташування Верхньодніпровська міська рада (Новомиколаївський старостинський округ) (ДК 021:2015:71340000-3 Комплексні інженерні послуги)
- ID: UA-2024-03-12-000478-a
- Дата створення : 12.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20985340
Верхньодніпровська міська рада ЄДРПОУ: 04052595ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по виконанню робіт по розробці технічної документації із землеустрою щодо поділу т...×-
Послуги по виконанню робіт по розробці технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення розмір земельної ділянки - 24,6 га з кадастровим номером 1221081000:02:008:0001, місце розташування Верхньодніпровська міська рада (Ганівський старостинський округ) (ДК 021:2015:71340000-3 Комплексні інженерні послуги)
- ID: UA-2024-01-23-014795-a
- Дата створення : 23.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20492384
Верхньодніпровська міська рада ЄДРПОУ: 04052595ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Складання технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельної д...×-
Складання технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельної ділянки з формуванням електронних документів та внесенням в базу ДЗК, кадастровий номер 1221082200:01:064:0001, площа 22,1011 га (Бородаївський старостинський округ)(ДК 021:2015:71340000-3 Комплексні інженерні послуги)
- ID: UA-2023-11-28-000845-a
- Дата створення : 28.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19801773
Верхньодніпровська міська рада ЄДРПОУ: 04052595ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проектно-вишукувальні роботи щодо інвентаризації земель (Бородаївський старостинський окру...×-
Проектно-вишукувальні роботи щодо інвентаризації земель (Бородаївський старостинський округ)(ДК 021:2015:71340000-3 Комплексні інженерні послуги)
- ID: UA-2023-06-28-007344-a
- Дата створення : 28.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18263870
Верхньодніпровська міська рада ЄДРПОУ: 04052595ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проектно-вишукувальні роботи щодо інвентаризації земель (Водянський старостинський округ)(...×-
Проектно-вишукувальні роботи щодо інвентаризації земель (Водянський старостинський округ)(ДК 021:2015:71340000-3 Комплексні інженерні послуги)
- ID: UA-2023-06-28-004273-a
- Дата створення : 28.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18260842
Верхньодніпровська міська рада ЄДРПОУ: 04052595ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проектно-вишукувальні роботи щодо інвентаризації земель (Дніпровокам’янський старостинськи...×-
Проектно-вишукувальні роботи щодо інвентаризації земель (Дніпровокам’янський старостинський округ)(ДК 021:2015:71340000-3 Комплексні інженерні послуги)
- ID: UA-2023-06-28-004012-a
- Дата створення : 28.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18260562
Верхньодніпровська міська рада ЄДРПОУ: 04052595ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проектно-вишукувальні роботи щодо інвентаризації земель (Бородаївський старостинський окру...×-
Проектно-вишукувальні роботи щодо інвентаризації земель (Бородаївський старостинський округ)(ДК 021:2015:71340000-3 Комплексні інженерні послуги)
- ID: UA-2023-06-28-003253-a
- Дата створення : 28.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18259808
Верхньодніпровська міська рада ЄДРПОУ: 04052595ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -