-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Закупівля робіт з розробки проєктної документації по об’єкту «Капітальний ремонт захисної...×-
Закупівля робіт з розробки проєктної документації по об’єкту «Капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту №41811 локомотивного депо Помічна. Стадія «Робочий проект» та забезпечення проведення експертизи проектної документаціїї/ДК 021:2015-71320000-7 «Послуги з інженерного проектування»
- ID: UA-2026-07-26-000432-a
- Дата створення : 26.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29910670
ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 14 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Закупівля робіт з розробки проєктної документації по об’єкту «Капітальний ремонт протираді...×-
Закупівля робіт з розробки проєктної документації по об’єкту «Капітальний ремонт протирадіаційного укриття №56831». Стадія «Робочий проект» та забезпечення проведення експертизи проектної документації/ДК 021:2015-71320000-7 «Послуги з інженерного проектування»
- ID: UA-2026-07-26-000394-a
- Дата створення : 26.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29910632
ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -