-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Роботи з розробки проектної документації (технічної документації) по об’єкту: "Будівн...×-
Роботи з розробки проектної документації (технічної документації) по об’єкту: "Будівництво ВЕС "Березівка" потужністю 57,6 МВт" та супровідні таким роботам послуги, Код ДК 021:2015 71320000-7 "Послуги з інженерного проектування"
- ID: UA-2024-05-15-012213-a
- Дата створення : 15.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21568704
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО “НАФТОГАЗ БІОЕНЕРГІЯ” НАК “НАФТОГАЗ УКРАЇНИ” ЄДРПОУ: 38727388ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Роботи з розробки проектної документації (технічної документації) по об’єкту: "Будівн...×-
Роботи з розробки проектної документації (технічної документації) по об’єкту: "Будівництво ВЕС "Маріївка" потужністю 57,6 МВт" та супровідні таким роботам послуги, Код ДК 021:2015 71320000-7 "Послуги з інженерного проектування"
- ID: UA-2024-05-15-012127-a
- Дата створення : 15.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21568630
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО “НАФТОГАЗ БІОЕНЕРГІЯ” НАК “НАФТОГАЗ УКРАЇНИ” ЄДРПОУ: 38727388ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Роботи з Розробки проектної документації (технічної документації) по об’єкту: «Будівництво...×-
Роботи з Розробки проектної документації (технічної документації) по об’єкту: «Будівництво ВЕС «Березівка» потужністю 57,6 МВт» та супровідні таким роботам послуги. Код ДК 021:2015 71320000-7 “Послуги з інженерного проектування”
- ID: UA-2024-03-07-012642-a
- Дата створення : 07.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20963587
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО “НАФТОГАЗ БІОЕНЕРГІЯ” НАК “НАФТОГАЗ УКРАЇНИ” ЄДРПОУ: 38727388ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Роботи з розробки проектної документації (технічної документації) по об’єкту: «Будівництво...×-
Роботи з розробки проектної документації (технічної документації) по об’єкту: «Будівництво ВЕС «Маріївка» потужністю 57,6 МВт» та супровідні таким роботам послуги. Код ДК 021:2015 71320000-7 “Послуги з інженерного проектування”
- ID: UA-2024-03-06-013362-a
- Дата створення : 06.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20950120
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО “НАФТОГАЗ БІОЕНЕРГІЯ” НАК “НАФТОГАЗ УКРАЇНИ” ЄДРПОУ: 38727388ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися