-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розроблення проєктно-кошторисної документації (ПКД) по об’єкту «Реконструкція системи елек...×-
Розроблення проєктно-кошторисної документації (ПКД) по об’єкту «Реконструкція системи електропостачання шляхом встановлення гібридної сонячної електростанції з влаштуванням установок зберігання електричної енергії (BESS) у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського, для потреб 2 та 3 навчальних корпусів об’єднаних в одну мікромережу за адресами: Вінницька обл.,м. Вінниця, вул. Олександра Довженка/Острозького, 29/30, м. Вінниця, вул. Острозького/Захисників Неба, 30/30. (код ДК 021:2015 – 71320000-7 «Послуги з інженерного проєктування»).
- ID: UA-2026-09-03-012360-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285731
ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розроблення проектно-кошторисної документації по об'єкту: «Реконструкція систем елект...×-
Розроблення проектно-кошторисної документації по об'єкту: «Реконструкція систем електропостачання шляхом встановлення гібридної сонячної електростанції з влаштуванням установки зберігання електричної енергії (BESS) у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського, для потреб навчального корпусу № 1, за адресою: Вінницька область, м. Вінниця, вул. Острозького / Олександра Довженка, 32/24» (код ДК 021:2015 – 71320000-7 «Послуги з інженерного проєктування»).
- ID: UA-2026-09-03-002293-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275745
ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Розроблення проєктно-кошторисної документації (ПКД) по об’єкту «Реконструкція системи елек...×-
Розроблення проєктно-кошторисної документації (ПКД) по об’єкту «Реконструкція системи електропостачання шляхом встановлення гібридної сонячної електростанції з влаштуванням установок зберігання електричної енергії (BESS) у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського, для потреб 2 та 3 навчальних корпусів об’єднаних в одну мікромережу за адресами: Вінницька обл.,м. Вінниця, вул. Олександра Довженка/Острозького, 29/30, м. Вінниця, вул. Острозького/Захисників Неба, 30/30. (код ДК 021:2015 – 71320000-7 «Послуги з інженерного проєктування»).
- ID: UA-2026-08-07-011373-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30029561
ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Розроблення проектно-кошторисної документації по об'єкту: «Реконструкція систем елект...×-
Розроблення проектно-кошторисної документації по об'єкту: «Реконструкція систем електропостачання шляхом встановлення гібридної сонячної електростанції з влаштуванням установки зберігання електричної енергії (BESS) у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського, для потреб навчального корпусу № 1, за адресою: Вінницька область, м. Вінниця, вул. Острозького / Олександра Довженка, 32/24» (код ДК 021:2015 – 71320000-7 «Послуги з інженерного проєктування»).
- ID: UA-2026-08-03-011422-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29979869
ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Розроблення проектно-кошторисної документації по об'єкту: «Реконструкція систем елект...×-
Розроблення проектно-кошторисної документації по об'єкту: «Реконструкція систем електропостачання шляхом встановлення гібридної сонячної електростанції з влаштуванням установки зберігання електричної енергії (BESS) у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського, для потреб навчального корпусу № 1, за адресою: Вінницька область, м. Вінниця, вул. Острозького / Олександра Довженка, 32/24» (код ДК 021:2015 – 71320000-7 «Послуги з інженерного проєктування»).
- ID: UA-2026-08-03-010691-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29979133
ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з розробки робочого проекту: " Капітальний ремонт вхідної групи з встановлення...×-
Роботи з розробки робочого проекту: " Капітальний ремонт вхідної групи з встановленням підйомника в будівлі корпусу "Мистецький центр" ВДПУ ім. М. Коцюбинського за адресою: м. Вінниця, вул. Острозького, 32
- ID: UA-2025-08-13-007619-a
- Дата створення : 13.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26129379
ДК 021:2015: 71322000-1 Послуги з інженерного проектування в галузі цивільного будівництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточні зміни на нежитлов. буд. до 10000м2 з виготовленням ТП (Острозького 32, корп.3)- ID: UA-2025-06-19-006404-a
- Дата створення : 19.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25653724
ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Коригування кошторису проектної документації, а саме перерахунок відповідно до цін актуаль...×-
Коригування кошторису проектної документації, а саме перерахунок відповідно до цін актуальних на 01.01.2022 по об'єкту: "Реконструкція спортивної зали університету по вул. Острозького, 32 в м.Вінниця"
- ID: UA-2022-01-17-001900-c
- Дата створення : 17.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13621833
ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -