-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
ДК 021:2015:71320000-7 Послуги з інженерного проєктування Виконання робіт із розробки проє...×-
ДК 021:2015:71320000-7 Послуги з інженерного проєктування Виконання робіт із розробки проєктно-кошторисної документації "Улаштування автоматизованої системи протипожежного захисту та її складових в частині пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу, порошкового пожежогасіння та керування евакуюванням у приміщеннях захисної споруди цивільного захисту №82877 за адресою: м.Херсон, проспект Незалежності,22/1, літера "Б"
- ID: UA-2025-08-04-005672-a
- Дата створення : 04.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26041157
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. Є. Є. КАРАБЕЛЕША" ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01983814ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Виготовлення проєктно-кошторис...×-
ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Виготовлення проєктно-кошторисної документації та проведення експертизи проєкту з отриманням позитивного експертного звіту по об’єкту: «Реконструкція системи теплопостачання з встановленням блочно-модульної котельні та приєднання її до інженерних мереж за адресою: м. Херсон, проспект Незалежності, 21/1»)
- ID: UA-2025-05-13-004167-a
- Дата створення : 13.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25280146
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. Є. Є. КАРАБЕЛЕША" ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01983814ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
ДК 021:2015:71320000-7 Послуги з інженерного проектування Виготовлення проекту системи пож...×-
ДК 021:2015:71320000-7 Послуги з інженерного проектування Виготовлення проекту системи пожежного призначення : Приміщення для зберігання підконтрольних речовин КНП "Херсонська міська клінічна лікарня ім.Є.Є.Карабелеша" за адресою: м.Херсон, вул.Тираспольська,62
- ID: UA-2025-03-14-009607-a
- Дата створення : 14.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24719325
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. Є. Є. КАРАБЕЛЕША" ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01983814ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
ДК 021:2015:71320000-7 Послуги з інженерного проектування Виготовлення проекту системи пож...×-
ДК 021:2015:71320000-7 Послуги з інженерного проектування Виготовлення проекту системи пожежного призначення : Приміщення для зберігання підконтрольних речовин на другому поверсі стаціонару у відділення анестезіології та інтенсивної терапії за адресою: м.Херсон, просп. Незалежності (Ушакова), 22/1.
- ID: UA-2025-03-14-009078-a
- Дата створення : 14.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24718900
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. Є. Є. КАРАБЕЛЕША" ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01983814ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
ДК 021:2015:71320000-7 Послуги з інженерного проектування Виготовлення проекту системи пож...×-
ДК 021:2015:71320000-7 Послуги з інженерного проектування Виготовлення проекту системи пожежного призначення : "Приміщення для зберігання підконтрольних речовин на першому поверсі старого корпусу стаціонару за адресою: м.Херсон, просп.Незалежності (Ушакова),22/1."
- ID: UA-2025-03-14-008416-a
- Дата створення : 14.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24718242
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. Є. Є. КАРАБЕЛЕША" ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01983814ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
ДК 021:2015:71320000-7 Послуги з інженерного проектування Виготовлення проекту системи пож...×-
ДК 021:2015:71320000-7 Послуги з інженерного проектування Виготовлення проекту системи пожежного призначення : "Приміщення для зберігання підконтрольних речовин на першому поверсі стаціонару у відділенні екстренної (невідкладної) медичної допомоги за адресою: м.Херсон, просп.Незалежності (Ушакова), 22/1"
- ID: UA-2025-03-14-007878-a
- Дата створення : 14.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24717668
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. Є. Є. КАРАБЕЛЕША" ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01983814ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
ДК 021:2015:71320000-7 Послуги з інженерного проектування виготовлення проекту системи пож...×-
ДК 021:2015:71320000-7 Послуги з інженерного проектування виготовлення проекту системи пожежного призначення : "Приміщення для зберігання підконтрольних речовин КНП "Херсонська міська клінічна лікарня ім.Є.Є.Карабелеша", за адресою: м.Херсон, просп. Незалежності,21/1"
- ID: UA-2025-03-14-007457-a
- Дата створення : 14.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24717264
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. Є. Є. КАРАБЕЛЕША" ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01983814ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
ДК 021:2015:71320000-7 Послуги з інженерного проєктування Улаштування автоматизованої сист...×-
ДК 021:2015:71320000-7 Послуги з інженерного проєктування Улаштування автоматизованої системи протипожежного захисту та її складових підвальних приміщень будівлі літери "А" за адресою: м.Херсон, проспект Незалежності,22/1. Капітальний ремонт
- ID: UA-2025-02-24-007800-a
- Дата створення : 24.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24520295
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. Є. Є. КАРАБЕЛЕША" ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01983814ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
ДК 021:2015:71320000-7 Послуги з інженерного проєктування Улаштування автоматизованої сист...×-
ДК 021:2015:71320000-7 Послуги з інженерного проєктування Улаштування автоматизованої системи протипожежного захисту та її складових підвальних приміщень будівлі літери "А" за адресою: м.Херсон, проспект Незалежності,22/1. Капітальний ремонт
- ID: UA-2025-02-24-006065-a
- Дата створення : 24.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24518649
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. Є. Є. КАРАБЕЛЕША" ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01983814ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
ДК 021:2015-71320000-7 Послуги з інженерного проектування Підготовка, оформлення та видача...×-
ДК 021:2015-71320000-7 Послуги з інженерного проектування Підготовка, оформлення та видача технічних умов приєднання до газорозподільної системи (Послуги з видачі технічних умов на підключення)
- ID: UA-2024-11-28-003677-a
- Дата створення : 28.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23435613
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. Є. Є. КАРАБЕЛЕША" ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01983814ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування» ЛОТ 1 «Виготовлення проє...×-
ДК 021:2015: 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування» ЛОТ 1 «Виготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція внутрішньої системи вентиляції кабінету рентгендіагностики поліклініки № 2 КНП "Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша" Херсонської міської ради за адресою: м. Херсон, вул. Тираспольська, 62» «Виготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт внутрішньої системи електропостачання котельні з підключенням генератора резервного живлення потужністю 10 кВт поліклініки № 2 КНП "Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша" Херсонської міської ради за адресою: м. Херсон, вул. Тираспольська, 62» ЛОТ 2 «Виготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту:«Капітальний ремонт частини приміщення поліклініки № 1 КНП "Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша" Херсонської міської ради (переобладнання недіючої грязелікувальної зали для господарських потреб) за адресою: м. Херсон, проспект Незалежності, 21/1» ЛОТ 3 «Виготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт внутрішньої системи електропостачання теплогенераторної дитячої поліклініки № 2 КНП "Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша" Херсонської міської ради в частині встановлення резервного джерела живлення (дизельного генератора) за адресою: м. Херсон, вул. Юрія Кондратюка (Ціолковського), 52»
- ID: UA-2024-08-13-005329-a
- Дата створення : 13.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22299305
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. Є. Є. КАРАБЕЛЕША" ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01983814ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування» ЛОТ 1 «Виготовлення проєктно...×-
ДК 021:2015: 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування» ЛОТ 1 «Виготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту:«Реконструкція внутрішньої системи вентиляції кабінету рентгендіагностики поліклініки № 2 КНП "Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша" Херсонської міської ради за адресою: м. Херсон, вул. Тираспольська, 62» «Виготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт внутрішньої системи електропостачання котельні з підключенням генератора резервного живлення потужністю 10 кВт поліклініки № 2 КНП "Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша" Херсонської міської ради за адресою: м. Херсон, вул. Тираспольська, 62» ЛОТ 2 «Виготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту:«Капітальний ремонт частини приміщення поліклініки № 1 КНП "Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша" Херсонської міської ради (переобладнання недіючої грязелікувальної зали для господарських потреб) за адресою: м. Херсон, проспект Незалежності, 21/1» ЛОТ 3 «Виготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт внутрішньої системи електропостачання теплогенераторної дитячої поліклініки № 2 КНП "Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша" Херсонської міської ради в частині встановлення резервного джерела живлення (дизельного генератора) за адресою: м. Херсон, вул. Юрія Кондратюка (Ціолковського), 52»
- ID: UA-2024-08-06-006590-a
- Дата створення : 06.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22242091
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. Є. Є. КАРАБЕЛЕША" ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01983814ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняТорги відміненоТорги відмінено -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
ДК 021:2015:71320000-7 Послуги з інженерного проектування Послуги з виготовлення кошторисн...×-
ДК 021:2015:71320000-7 Послуги з інженерного проектування Послуги з виготовлення кошторисної документації по об'єкту: "Поточний ремонт ліфтового обладнання за адресою: м.Херсон, пр-т Незалежності,22/1 та вул.Тираспольська,62"
- ID: UA-2024-03-28-005037-a
- Дата створення : 28.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21148119
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. Є. Є. КАРАБЕЛЕША" ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01983814ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
ДК 021:2015:71320000-7 Послуги з інженерного проектування Виготовлення проєктно-кошторисно...×-
ДК 021:2015:71320000-7 Послуги з інженерного проектування Виготовлення проєктно-кошторисної документації Реконструкція внутрішньої системи опалення приміщень амбулаторії сімейного лікаря за адресою: м.Херсон, проспект Сенявіна Адмірала,156,корп.8
- ID: UA-2024-03-21-001668-a
- Дата створення : 21.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21080830
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. Є. Є. КАРАБЕЛЕША" ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01983814ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
ДК 021:2015:71320000-7 Послуги з інженерного проектування "Проектування зміни місця в...×-
ДК 021:2015:71320000-7 Послуги з інженерного проектування "Проектування зміни місця встановлення комерційного вузла обліку електричної енергії КНП "Херсонська міська клінічна лікарня ім.Є.Є.Карабелеша" ХМР розташованого в м.Херсон, пр-т Незалежності, 22/1"
- ID: UA-2024-03-04-006219-a
- Дата створення : 04.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20914979
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. Є. Є. КАРАБЕЛЕША" ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01983814ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -