-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Овочі (капуста молода, капуста пекінська, помідори(томати) свіжі, огірки, кріп, цибуля зел...×-
Овочі (капуста молода, капуста пекінська, помідори(томати) свіжі, огірки, кріп, цибуля зелена, кабачки, дайкон)
- ID: UA-2024-02-20-012957-a
- Дата створення : 20.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20803659
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНИЙ ЛІЦЕЙ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25077736ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі, фрукти- ID: UA-2024-01-31-001628-a
- Дата створення : 31.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20583003
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНИЙ ЛІЦЕЙ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25077736ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Овочі, фрукти- ID: UA-2024-01-02-006099-a
- Дата створення : 02.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20302934
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНИЙ ЛІЦЕЙ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25077736ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 " 03220000-9 Овочі,фрукти та горіхи "- ID: UA-2023-11-23-016488-a
- Дата створення : 23.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19761476
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНИЙ ЛІЦЕЙ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25077736ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Овочі- ID: UA-2023-11-10-013466-a
- Дата створення : 10.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19596417
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНИЙ ЛІЦЕЙ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25077736ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Огірки, помідори свіжі- ID: UA-2023-10-05-007094-a
- Дата створення : 05.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19186885
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНИЙ ЛІЦЕЙ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25077736ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Огірки, помідори свіжі- ID: UA-2023-09-04-005215-a
- Дата створення : 04.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18849913
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНИЙ ЛІЦЕЙ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25077736ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 " 03220000-9 Овочі,фрукти та горіхи "- ID: UA-2023-06-06-001880-a
- Дата створення : 06.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18000139
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНИЙ ЛІЦЕЙ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25077736ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Овочі, фрукти- ID: UA-2023-01-25-014385-a
- Дата створення : 25.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16727233
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНИЙ ЛІЦЕЙ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25077736ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі- ID: UA-2023-01-11-003268-a
- Дата створення : 11.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16569202
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНИЙ ЛІЦЕЙ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25077736ДК 021:2015: 03221240-0 ПомідориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі- ID: UA-2022-11-20-000521-a
- Дата створення : 20.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15928215
ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі- ID: UA-2022-08-30-008198-a
- Дата створення : 30.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15216575
ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Овочі- ID: UA-2022-08-30-007771-a
- Дата створення : 30.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15216160
ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Овочі ,фрукти- ID: UA-2022-01-12-003309-a
- Дата створення : 12.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13582671
ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Овочі,фрукти та горіхи- ID: UA-2021-01-07-000097-b
- Дата створення : 07.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8108387
ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -