-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт зі здійснення технічного нагляду по об’єкту: «Капітальний ремонт частин бу...×-
Виконання робіт зі здійснення технічного нагляду по об’єкту: «Капітальний ремонт частин будівлі (огороджувальні конструкції, індивідуальний тепловий пункт) «Комунального закладу освіти «Навчально-виховне об’єднання № 136 «класична гімназія ім. Кирила і Мефодія-початкова школа-дошкільний навчальний заклад-валеологічний центр» Дніпровської міської ради» розташованого за адресою: м. Дніпро, вул. Космонавтів, 10». Коригування
- ID: UA-2026-08-04-003687-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29984131
Комунальне підприємство "Дніпровська муніципальна енергосервісна компанія" Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 34734627ДК 021:2015: 71247000-1 Нагляд за будівельними роботамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з розроблення технічних паспортів Комунальних закладів освіти Дніпровської міської...×-
Послуги з розроблення технічних паспортів Комунальних закладів освіти Дніпровської міської ради
- ID: UA-2026-04-30-004275-a
- Дата створення : 30.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29076834
Комунальне підприємство "Дніпровська муніципальна енергосервісна компанія" Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 34734627ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт зі здійснення технічного нагляду по об’єкту: «Капітальний ремонт об’єкта «...×-
Виконання робіт зі здійснення технічного нагляду по об’єкту: «Капітальний ремонт об’єкта «Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 196 Дніпровської міської ради» розташованого за адресою: м. Дніпро, просп. Богдана Хмельницького, 20 Г». Коригування.
- ID: UA-2026-03-26-006480-a
- Дата створення : 26.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28736816
Комунальне підприємство "Дніпровська муніципальна енергосервісна компанія" Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 34734627ДК 021:2015: 71247000-1 Нагляд за будівельними роботамиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт зі здійснення технічного нагляду по об’єкту: «Капітальний ремонт частин бу...×-
Виконання робіт зі здійснення технічного нагляду по об’єкту: «Капітальний ремонт частин будівлі (огороджувальні конструкції, індивідуальний тепловий пункт) «Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 143» Дніпровської міської ради» розташованого за адресою: м. Дніпро, вул. Коробова, З Д». Коригування
- ID: UA-2026-03-16-008021-a
- Дата створення : 16.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28614864
Комунальне підприємство "Дніпровська муніципальна енергосервісна компанія" Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 34734627ДК 021:2015: 71247000-1 Нагляд за будівельними роботамиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт зі здійснення технічного нагляду по об’єкту: «Капітальний ремонт частин бу...×-
Виконання робіт зі здійснення технічного нагляду по об’єкту: «Капітальний ремонт частин будівлі (огороджувальні конструкції) «Комунального закладу освіти «Спеціалізована школа № 67 еколого - економічного профілю» Дніпровської міської ради» розташованого за адресою: м. Дніпро, пров. Євгена Коновальця, 6». Коригування
- ID: UA-2026-03-16-005641-a
- Дата створення : 16.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28612486
Комунальне підприємство "Дніпровська муніципальна енергосервісна компанія" Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 34734627ДК 021:2015: 71247000-1 Нагляд за будівельними роботамиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт зі здійснення технічного нагляду по об’єкту: «Капітальний ремонт частин бу...×-
Виконання робіт зі здійснення технічного нагляду по об’єкту: «Капітальний ремонт частин будівлі (огороджувальні конструкції, індивідуальний тепловий пункт) «Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа №112» Дніпровської міської ради» розташованого за адресою: м. Дніпро, вул. Солідарна,4.» Коригування
- ID: UA-2025-12-24-014971-a
- Дата створення : 24.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27750442
Комунальне підприємство "Дніпровська муніципальна енергосервісна компанія" Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 34734627ДК 021:2015: 71247000-1 Нагляд за будівельними роботамиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт зі здійснення технічного нагляду по об’єкту: «Капітальний ремонт частин бу...×-
Виконання робіт зі здійснення технічного нагляду по об’єкту: «Капітальний ремонт частин будівлі (огороджувальні конструкції, індивідуальний тепловий пункт) «Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 183 Дніпровської міської ради» розташованого за адресою: м. Дніпро, вул. Гладкова,17 А». Коригування
- ID: UA-2025-12-03-015639-a
- Дата створення : 03.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27382135
Комунальне підприємство "Дніпровська муніципальна енергосервісна компанія" Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 34734627ДК 021:2015: 71247000-1 Нагляд за будівельними роботамиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт зі здійснення технічного нагляду по об’єкту: «Капітальний ремонт частин бу...×-
Виконання робіт зі здійснення технічного нагляду по об’єкту: «Капітальний ремонт частин будівлі (огороджувальні конструкції) «Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа №116» Дніпровської міської ради» розташованого за адресою: м. Дніпро, вул. Передова, 601». Коригування
- ID: UA-2025-11-20-012536-a
- Дата створення : 20.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27204295
Комунальне підприємство "Дніпровська муніципальна енергосервісна компанія" Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 34734627ДК 021:2015: 71247000-1 Нагляд за будівельними роботамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з розроблення технічних паспортів Комунальних закладів освіти Дніпровської міської...×-
Послуги з розроблення технічних паспортів Комунальних закладів освіти Дніпровської міської ради
- ID: UA-2025-11-05-011528-a
- Дата створення : 05.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27011152
Комунальне підприємство "Дніпровська муніципальна енергосервісна компанія" Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 34734627ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт зі здійснення технічного нагляду по об’єкту: «Капітальний ремонт частин бу...×-
Виконання робіт зі здійснення технічного нагляду по об’єкту: «Капітальний ремонт частин будівлі (огороджувальні конструкції, індивідуальний тепловий пункт) «Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 135» Дніпровської міської ради» розташованого за адресою: м. Дніпро, вул. Березинська, 31». Коригування
- ID: UA-2025-10-14-013649-a
- Дата створення : 14.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26751758
Комунальне підприємство "Дніпровська муніципальна енергосервісна компанія" Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 34734627ДК 021:2015: 71247000-1 Нагляд за будівельними роботамиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт зі здійснення технічного нагляду по об’єкту: «Капітальний ремонт об’єкта «...×-
Виконання робіт зі здійснення технічного нагляду по об’єкту: «Капітальний ремонт об’єкта «Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 401 Дніпровської міської ради» розташованого за адресою: м. Дніпро, пров. Крушельницької,14». Коригування
- ID: UA-2025-08-28-009047-a
- Дата створення : 28.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26272171
Комунальне підприємство "Дніпровська муніципальна енергосервісна компанія" Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 34734627ДК 021:2015: 71247000-1 Нагляд за будівельними роботамиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт зі здійснення технічного нагляду по об’єкту: «Капітальний ремонт електроме...×-
Виконання робіт зі здійснення технічного нагляду по об’єкту: «Капітальний ремонт електромережі (встановлення системи резервного опалення та енергозабезпечення) «Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 331 Дніпровської міської ради» розташованого за адресою: м. Дніпро, вул. Максима Дія, 6
- ID: UA-2025-08-18-010247-a
- Дата створення : 18.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26169906
Комунальне підприємство "Дніпровська муніципальна енергосервісна компанія" Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 34734627ДК 021:2015: 71247000-1 Нагляд за будівельними роботамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з розроблення технічних паспортів Комунальних закладів освіти Дніпровської міської...×-
Послуги з розроблення технічних паспортів Комунальних закладів освіти Дніпровської міської ради
- ID: UA-2025-07-18-006762-a
- Дата створення : 18.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25917546
Комунальне підприємство "Дніпровська муніципальна енергосервісна компанія" Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 34734627ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з розроблення технічних паспортів Комунальних закладів освіти Дніпровської міської...×-
Послуги з розроблення технічних паспортів Комунальних закладів освіти Дніпровської міської ради
- ID: UA-2025-06-13-007359-a
- Дата створення : 13.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25599939
Комунальне підприємство "Дніпровська муніципальна енергосервісна компанія" Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 34734627ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт зі здійснення технічного нагляду по об’єкту:«Капітальний ремонт об’єкта «К...×-
Виконання робіт зі здійснення технічного нагляду по об’єкту:«Капітальний ремонт об’єкта «Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 338 Дніпровської міської ради» розташованого за адресою: м. Дніпро, пров. Фестивальний, 9». Коригування.
- ID: UA-2025-06-02-010780-a
- Дата створення : 02.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25480729
Комунальне підприємство "Дніпровська муніципальна енергосервісна компанія" Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 34734627ДК 021:2015: 71247000-1 Нагляд за будівельними роботамиЗавершена -