-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі та фрукти- ID: UA-2026-09-03-005309-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278760
Заклад дошкільної освіти №7 "Дюймовочка" Шепетівської міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 23562676ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Овочі та фрукти- ID: UA-2026-06-08-007120-a
- Дата створення : 08.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29465740
Заклад дошкільної освіти №7 "Дюймовочка" Шепетівської міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 23562676ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Капуста білоголова свіжа, Огірки свіжі, Морква свіжа, Яблука свіжі, Цибуля ріпчаста свіжа,...×-
Капуста білоголова свіжа, Огірки свіжі, Морква свіжа, Яблука свіжі, Цибуля ріпчаста свіжа, Буряк столовий, Банани свіжі, Апельсини свіжі, Лимони свіжі, Кабачки свіжі
- ID: UA-2026-05-07-006162-a
- Дата створення : 07.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29148480
Заклад дошкільної освіти №7 "Дюймовочка" Шепетівської міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 23562676ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Яблука свіжі, Апельсини свіжі, Лимони свіжі, Часник свіжий, Капуста білоголова свіжа, Морк...×-
Яблука свіжі, Апельсини свіжі, Лимони свіжі, Часник свіжий, Капуста білоголова свіжа, Морква свіжа, Цибуля ріпчаста свіжа, Буряк столовий, Банани свіжі
- ID: UA-2026-01-06-003752-a
- Дата створення : 06.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27844118
Заклад дошкільної освіти №7 "Дюймовочка" Шепетівської міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 23562676ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Помідори (томати) свіжі, польові, видовжені, ДСТУ 3246, Морква свіжа, першого товарного со...×-
Помідори (томати) свіжі, польові, видовжені, ДСТУ 3246, Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035, Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033, Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037, Цибуля ріпчаста свіжа, першого товарного сорту, від 4 см, ДСТУ 3234, Мандарини свіжі, діаметр плоду не менше 3,8 см, Банани свіжі, ґатунок другий, світло-зелені, від 14 см, діаметр плоду не більше 4 см, Яблука свіжі, пізньостиглі, першого товарного сорту, жовті види плодів, ДСТУ 8133, Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, другого сорту, Лимони свіжі, діаметр плоду не менше 4 см, першого сорту
- ID: UA-2025-09-15-009423-a
- Дата створення : 15.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26434596
Заклад дошкільної освіти №7 "Дюймовочка" Шепетівської міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 23562676ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі та фрукти- ID: UA-2025-01-17-000663-a
- Дата створення : 17.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24059636
Заклад дошкільної освіти №7 "Дюймовочка" Шепетівської міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 23562676ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі та фрукти- ID: UA-2024-11-21-011794-a
- Дата створення : 21.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23347577
Заклад дошкільної освіти №7 "Дюймовочка" Шепетівської міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 23562676ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі та фрукти- ID: UA-2024-01-25-001789-a
- Дата створення : 25.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20515470
Заклад дошкільної освіти №7 "Дюймовочка" Шепетівської міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 23562676ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Яблука свіжі, пізньостиглі, ґатунок перший, діаметр не менше 50 мм, ДСТУ 8133, 1 кг, Цибу...×-
Яблука свіжі, пізньостиглі, ґатунок перший, діаметр не менше 50 мм, ДСТУ 8133, 1 кг, Цибуля ріпчаста свіжа, ґатунок вищий, від 5 см, ДСТУ 3234, 1 кг, Помідори (томати) свіжі, тепличні, крупноплідні, ДСТУ 3246, 1 кг, Огірки свіжі, тепличні, середньоплідні (до 25см), ДСТУ 3247, 1 кг, Морква свіжа, пізньостигла, перший ґатунок, 20-50 мм, ДСТУ 7035, 1 кг, Буряк столовий першого ґатунку, 5-10 см, ДСТУ 7033, 1 кг, Банани свіжі, ґатунок другий, світло-зелені, від 14 см, діаметр плоду не більше 4 см, 1 кг, Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, 1 кг, Капуста білоголова свіжа, ранньостигла, ДСТУ 7037,1 кг, Лимони свіжі, діаметр плоду не менше 4 см, 1 кг
- ID: UA-2023-05-24-004290-a
- Дата створення : 24.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17875429
Заклад дошкільної освіти №7 "Дюймовочка" Шепетівської міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 23562676ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК:021:2015:03220000-9 – Овочі, фрукти та горіхи (буряк столовий, морква столова, цибу...×-
код ДК:021:2015:03220000-9 – Овочі, фрукти та горіхи (буряк столовий, морква столова, цибуля ріпчаста, капуста білокачанна, гарбуз, яблука, банани, лимони)
- ID: UA-2023-01-10-004665-a
- Дата створення : 10.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16563059
Заклад дошкільної освіти №7 "Дюймовочка" Шепетівської міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 23562676ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Родзинки- ID: UA-2022-10-17-010082-a
- Дата створення : 17.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15597876
Заклад дошкільної освіти №7 "Дюймовочка" Шепетівської міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 23562676ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі та фрукти- ID: UA-2022-10-17-004629-a
- Дата створення : 17.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15592469
Заклад дошкільної освіти №7 "Дюймовочка" Шепетівської міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 23562676ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі (морква, буряк, капуста, помідор, цибуля)- ID: UA-2022-08-23-003026-a
- Дата створення : 23.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15166908
Заклад дошкільної освіти №7 "Дюймовочка" Шепетівської міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 23562676ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі і фрукти ( Морква, буряк, капуста качанна, кабачок, огірок, помідор, яблуко, банан,...×-
Овочі і фрукти ( Морква, буряк, капуста качанна, кабачок, огірок, помідор, яблуко, банан, цибуля)
- ID: UA-2022-06-22-003299-a
- Дата створення : 22.06.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14784330
Заклад дошкільної освіти №7 "Дюймовочка" Шепетівської міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 23562676ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі, родзинки- ID: UA-2022-02-10-000129-c
- Дата створення : 10.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14052354
Заклад дошкільної освіти №7 "Дюймовочка" Шепетівської міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 23562676ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -