-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги елеваторів (культура кукурудза); Послуги елеваторів (культура соняшник) (ДК 021:20...×-
Послуги елеваторів (культура кукурудза); Послуги елеваторів (культура соняшник) (ДК 021:2015 : 63120000-6 — Послуги зберігання та складування)
- ID: UA-2026-09-03-013880-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287252
БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 00493712ДК 021:2015: 63120000-6 Послуги зберігання та складуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 18:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги складського зберігання, приймання, доробки та відпуску зерна (ДК 021:2015:63120000...×-
Послуги складського зберігання, приймання, доробки та відпуску зерна (ДК 021:2015:63120000-6 Послуги зберігання та складування)
- ID: UA-2026-09-03-006154-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279583
БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 00493712ДК 021:2015: 63120000-6 Послуги зберігання та складуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги елеваторів (ДК 021:2015:63120000-6 — Послуги зберігання та складування)- ID: UA-2025-11-20-006904-a
- Дата створення : 20.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27198657
БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 00493712ДК 021:2015: 63120000-6 Послуги зберігання та складуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги елеваторів (ДК 021:2015:63120000-6 — Послуги зберігання та складування)- ID: UA-2025-08-13-007522-a
- Дата створення : 13.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26129285
БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 00493712ДК 021:2015: 63120000-6 Послуги зберігання та складуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги складського зберігання, приймання, доробки та відпуску зерна- ID: UA-2025-06-19-009868-a
- Дата створення : 19.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25657020
БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 00493712ДК 021:2015: 63120000-6 Послуги зберігання та складуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги елеваторів (ДК 021:2015 : 63120000-6 — Послуги зберігання та складування)- ID: UA-2024-10-01-000745-a
- Дата створення : 01.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22747690
БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 00493712ДК 021:2015: 63120000-6 Послуги зберігання та складуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі складського зберігання, приймання, доробки та відпуску зерна- ID: UA-2024-09-23-013025-a
- Дата створення : 23.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22675232
БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 00493712ДК 021:2015: 63120000-6 Послуги зберігання та складуванняЗавершена -