-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перевезення пакунків- ID: UA-2026-01-22-004624-a
- Дата створення : 22.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28007443
ПІДГАЄЦЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058462ДК 021:2015: 60160000-7 Перевезення пошти автомобільним транспортомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Транспортні послуги для перенесення існуючих вузлів обліку електричної енергії або їх скла...×-
Транспортні послуги для перенесення існуючих вузлів обліку електричної енергії або їх складових частин однофазного вузла обліку
- ID: UA-2025-02-26-011534-a
- Дата створення : 26.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24554438
ПІДГАЄЦЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058462ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Транспортні послуги для перенесення існуючих вузлів обліку електричної енергії або їх скла...×-
Транспортні послуги для перенесення існуючих вузлів обліку електричної енергії або їх складових частин однофазного вузла обліку
- ID: UA-2025-02-26-011415-a
- Дата створення : 26.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24554247
ПІДГАЄЦЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058462ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перевезення пошти автомобільним транспортом- ID: UA-2025-01-27-001606-a
- Дата створення : 27.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24183894
ПІДГАЄЦЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058462ДК 021:2015: 60160000-7 Перевезення пошти автомобільним транспортомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перевезення пошти автомобільним транспортом- ID: UA-2024-08-12-002483-a
- Дата створення : 12.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22285110
ПІДГАЄЦЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058462ДК 021:2015: 60160000-7 Перевезення пошти автомобільним транспортомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги автоперевезення- ID: UA-2024-05-16-003729-a
- Дата створення : 16.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21573442
ПІДГАЄЦЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058462ДК 021:2015: 60100000-9 Послуги з автомобільних перевезеньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перевезення вантажними автомобілями щебеню по території Підгаєцької МТГ- ID: UA-2021-12-17-001528-b
- Дата створення : 17.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13218791
ПІДГАЄЦЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058462ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з перевезення вантажними автомобілями щебеню по території Підгаєцької міської тери...×-
Послуги з перевезення вантажними автомобілями щебеню по території Підгаєцької міської територіальної громади Тернопільської області (код ДК 021:2015:60180000-3 - Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів)
- ID: UA-2021-08-18-005955-a
- Дата створення : 18.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11161153
ПІДГАЄЦЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058462ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги перевезення- ID: UA-2021-08-11-001402-b
- Дата створення : 11.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11060507
ПІДГАЄЦЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058462ДК 021:2015: 60181000-0 Прокат вантажних автомобілів із водіємЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перевезення вантажів грузовим транспортом- ID: UA-2021-04-19-004200-a
- Дата створення : 19.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9574318
ПІДГАЄЦЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058462ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівЗавершена -