-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги їдалень- ID: UA-2026-08-17-010957-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30107821
ТЕРНОПІЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ №30" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 14055938ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги їдалень дітей в пришкільному таборі відпочинку- ID: UA-2026-06-19-006128-a
- Дата створення : 19.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29593484
ТЕРНОПІЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ №30" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 14055938ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги їдалень послуги їдалень дітей в пришкільному таборі (аутсорсинг)- ID: UA-2026-06-11-006753-a
- Дата створення : 11.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29508401
ТЕРНОПІЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ №30" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 14055938ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги їдалень послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 1-4 класів- ID: UA-2026-01-20-006160-a
- Дата створення : 20.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27969838
ТЕРНОПІЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ №30" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 14055938ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги їдалень- ID: UA-2026-01-20-004834-a
- Дата створення : 20.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27968501
ТЕРНОПІЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ №30" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 14055938ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги їдалень "Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 1-4 кла...×-
Послуги їдалень "Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 1-4 класів ТГ №30
- ID: UA-2025-12-29-007064-a
- Дата створення : 29.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27799336
ТЕРНОПІЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ №30" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 14055938ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів- ID: UA-2025-10-17-011038-a
- Дата створення : 17.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26799950
ТЕРНОПІЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ №30" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 14055938ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів- ID: UA-2025-09-23-007624-a
- Дата створення : 23.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26523244
ТЕРНОПІЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ №30" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 14055938ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги їдалень "Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 1-4 кл...- ID: UA-2025-04-03-008037-a
- Дата створення : 03.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24908355
ТЕРНОПІЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ №30" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 14055938ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 1-4 класів- ID: UA-2025-03-20-012428-a
- Дата створення : 20.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24778831
ТЕРНОПІЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ №30" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 14055938ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги їдалень- ID: UA-2025-02-05-008560-a
- Дата створення : 05.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24319585
ТЕРНОПІЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ №30" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 14055938ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги їдалень ( послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 1-4 класів)- ID: UA-2025-01-20-007525-a
- Дата створення : 20.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24086361
ТЕРНОПІЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ №30" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 14055938ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги їдалень харчування дітей в таборі відпочинку- ID: UA-2024-07-01-004232-a
- Дата створення : 01.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21963599
ТЕРНОПІЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ №30" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 14055938ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги їдалень з органіфзації дітей в таборі відпочинку- ID: UA-2024-06-12-001121-a
- Дата створення : 12.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21806979
ТЕРНОПІЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ №30" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 14055938ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV), код 55510000-8 – Послуги їдалень (Послуги їдалень дітей в пришкільному...×-
ДК 021:2015 (CPV), код 55510000-8 – Послуги їдалень (Послуги їдалень дітей в пришкільному таборі)
- ID: UA-2024-05-24-004787-a
- Дата створення : 24.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21651306
ТЕРНОПІЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ №30" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 14055938ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -