-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування в Стрілецькокутському ОЗЗСО І-ІІІ ст- ID: UA-2026-09-03-006011-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279438
МАМАЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04417518ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування в Драчинецькому ОЗЗСО І-ІІІ ст- ID: UA-2026-09-03-005895-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279330
МАМАЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04417518ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування в Глиницькому ЗНЗ І-ІІ ст.- ID: UA-2026-09-03-005476-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278924
МАМАЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04417518ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування в Мамаївському ЗЗСО І-ІІІ ст.- ID: UA-2026-09-03-004589-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278042
МАМАЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04417518ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування в Філія Дубівецький ЗЗСО І-ІІ ст Лужанського ОЗ...×-
Послуги з організації шкільного харчування в Філія Дубівецький ЗЗСО І-ІІ ст Лужанського ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім.В.Орелецького
- ID: UA-2026-09-03-004306-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277766
МАМАЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04417518ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування в Лужанському ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім.В.Орелецького- ID: UA-2026-09-03-003404-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276865
МАМАЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04417518ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування в Мамаївському НВК- ID: UA-2026-09-03-003149-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276603
МАМАЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04417518ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з організації шкільного харчування- ID: UA-2026-08-12-012684-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30069754
МАМАЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04417518ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування в Стрілецькокутському ОЗЗСО І-ІІІ ст- ID: UA-2026-02-11-005172-a
- Дата створення : 11.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28263727
МАМАЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04417518ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування в Драчинецькому ОЗЗСО І-ІІІ ст- ID: UA-2026-02-11-005044-a
- Дата створення : 11.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28263594
МАМАЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04417518ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування в Глиницькому ЗНЗ І-ІІ ст.- ID: UA-2026-02-11-004897-a
- Дата створення : 11.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28263452
МАМАЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04417518ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування в Мамаївському ЗЗСО І-ІІІ ст.- ID: UA-2026-02-11-004756-a
- Дата створення : 11.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28263304
МАМАЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04417518ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування в Мамаївському НВК- ID: UA-2026-02-11-004543-a
- Дата створення : 11.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28263095
МАМАЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04417518ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування в Лужанському ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім.В.Орелецького- ID: UA-2026-02-11-004401-a
- Дата створення : 11.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28262966
МАМАЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04417518ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування в Філія Дубівецький ЗЗСО І-ІІ ст Лужанського ОЗ...×-
Послуги з організації шкільного харчування в Філія Дубівецький ЗЗСО І-ІІ ст Лужанського ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім.В.Орелецького
- ID: UA-2026-02-11-004133-a
- Дата створення : 11.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28262687
МАМАЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04417518ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -