-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорії способом аутсорсингу- ID: UA-2026-08-31-011994-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245271
ЛІЦЕЙ № 19 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20559206ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів способом аутсорсингу- ID: UA-2026-08-28-011457-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30230875
ЛІЦЕЙ № 19 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20559206ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій- ID: UA-2026-01-13-013423-a
- Дата створення : 13.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27898478
ЛІЦЕЙ № 19 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20559206ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів- ID: UA-2026-01-13-013400-a
- Дата створення : 13.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27898454
ЛІЦЕЙ № 19 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20559206ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій- ID: UA-2026-01-02-005308-a
- Дата створення : 02.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27829755
ЛІЦЕЙ № 19 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20559206ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів- ID: UA-2026-01-02-005039-a
- Дата створення : 02.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27829490
ЛІЦЕЙ № 19 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20559206ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів- ID: UA-2025-11-06-009966-a
- Дата створення : 06.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27026502
ЛІЦЕЙ № 19 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20559206ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування (Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 клас...×-
Послуги з організації харчування (Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів)
- ID: UA-2025-10-24-000828-a
- Дата створення : 24.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26873929
ЛІЦЕЙ № 19 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20559206ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів- ID: UA-2025-10-23-017019-a
- Дата створення : 23.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26873155
ЛІЦЕЙ № 19 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20559206ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій- ID: UA-2025-09-09-007628-a
- Дата створення : 09.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26374164
ЛІЦЕЙ № 19 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20559206ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій- ID: UA-2025-08-26-013628-a
- Дата створення : 26.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26249830
ЛІЦЕЙ № 19 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20559206ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування (Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгови...×-
Послуги з організації харчування (Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій).
- ID: UA-2025-02-20-012964-a
- Дата створення : 20.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24498685
ЛІЦЕЙ № 19 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20559206ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій- ID: UA-2025-02-04-018047-a
- Дата створення : 04.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24310904
ЛІЦЕЙ № 19 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20559206ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування (Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгови...×-
Послуги з організації харчування (Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій)
- ID: UA-2025-01-30-016718-a
- Дата створення : 30.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24258152
ЛІЦЕЙ № 19 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20559206ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів- ID: UA-2025-01-17-015115-a
- Дата створення : 17.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24074014
ЛІЦЕЙ № 19 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20559206ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -