-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного об...×-
ДК 021:2015 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання (Послуги з повірки та калібрування засобів вимірювальної техніки та випробувального обладнання)
- ID: UA-2026-08-21-001344-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30153325
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ВІННИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 38512294ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного об...×-
ДК 021:2015 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання (Послуги з повірки та калібрування засобів вимірювальної техніки та випробувального обладнання)
- ID: UA-2026-08-07-011707-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30029896
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ВІННИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 38512294ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного об...×-
ДК 021:2015 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання (Послуги з повірки та калібрування засобів вимірювальної техніки та випробувального обладнання)
- ID: UA-2026-07-07-010725-a
- Дата створення : 07.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29753784
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ВІННИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 38512294ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного об...×-
ДК 021:2015 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання (Послуги з повірки та калібрування засобів вимірювальної техніки та випробувального обладнання)
- ID: UA-2025-05-01-007304-a
- Дата створення : 01.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25166712
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ВІННИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 38512294ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного об...×-
ДК 021:2015 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання (Послуги з повірки та калібрування засобів вимірювальної техніки та випробувального обладнання)
- ID: UA-2025-04-29-001267-a
- Дата створення : 29.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25136482
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ВІННИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 38512294ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного об...×-
ДК 021:2015 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання (Послуги з повірки та калібрування засобів вимірювальної техніки та випробувального обладнання)
- ID: UA-2025-04-23-009951-a
- Дата створення : 23.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25094101
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ВІННИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 38512294ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного об...×-
ДК 021:2015 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання (Послуги з повірки та калібрування засобів вимірювальної техніки та випробувального обладнання)
- ID: UA-2025-04-23-008657-a
- Дата створення : 23.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25092799
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ВІННИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 38512294ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного об...×-
ДК 021:2015 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання (Послуги з повірки та калібрування засобів вимірювальної техніки та випробувального обладнання)
- ID: UA-2025-04-15-012896-a
- Дата створення : 15.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25027819
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ВІННИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 38512294ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021-2015 50430000-8 - Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного...×-
ДК 021-2015 50430000-8 - Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання(Послуги з повірки та калібрування засобів вимірювальної техніки та випробувального обладнання)
- ID: UA-2024-08-23-007196-a
- Дата створення : 23.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22397468
Державна установа "Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 38512294ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021-2015 50430000-8 - Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного...×-
ДК 021-2015 50430000-8 - Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання(Послуги з повірки та калібрування засобів вимірювальної техніки та випробувального обладнання)
- ID: UA-2024-08-19-007652-a
- Дата створення : 19.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22348907
Державна установа "Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 38512294ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021-2015 50430000-8 - Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного...×-
ДК 021-2015 50430000-8 - Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання(Послуги з повірки та калібрування засобів вимірювальної техніки та випробувального обладнання)
- ID: UA-2024-07-19-000852-a
- Дата створення : 19.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22105977
Державна установа "Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 38512294ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021-2015 50430000-8 - Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного...×-
ДК 021-2015 50430000-8 - Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання(Послуги з повірки та калібрування засобів вимірювальної техніки та випробувального обладнання)
- ID: UA-2024-07-03-009874-a
- Дата створення : 03.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21988915
Державна установа "Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 38512294ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021-2015 50430000-8 - Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного...×-
ДК 021-2015 50430000-8 - Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання(Послуги з калібрування радіометра)
- ID: UA-2024-06-28-004485-a
- Дата створення : 28.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21955001
Державна установа "Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 38512294ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021-2015 50430000-8 - Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного...×-
ДК 021-2015 50430000-8 - Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання(Послуги з повірки та калібрування засобів вимірювальної техніки та випробувального обладнання)
- ID: UA-2024-06-10-007957-a
- Дата створення : 10.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21787516
Державна установа "Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 38512294ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021-2015 50430000-8 - Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного...×-
ДК 021-2015 50430000-8 - Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання(Послуги з повірки та калібрування засобів вимірювальної техніки та випробувального обладнання)
- ID: UA-2024-06-05-005106-a
- Дата створення : 05.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21746818
Державна установа "Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 38512294ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -