-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з діагностики несправностей та технічного обслуговування комп’ютерного томографу R...×-
Послуги з діагностики несправностей та технічного обслуговування комп’ютерного томографу REVOLUTION EVO
- ID: UA-2026-08-31-012207-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245484
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ІЗМАЇЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІЗМАЇЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ІЗМАЇЛЬСЬКА МІСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 42489785ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування апаратів для анестезії Leon- ID: UA-2026-08-08-000309-a
- Дата створення : 08.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30030363
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ІЗМАЇЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІЗМАЇЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ІЗМАЇЛЬСЬКА МІСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 42489785ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняКваліфікаціявід початку періоду пройшло 6 робочих днів
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування відеогастроскопу PENTAX EG-2990K- ID: UA-2026-06-29-010877-a
- Дата створення : 29.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29681601
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ІЗМАЇЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІЗМАЇЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ІЗМАЇЛЬСЬКА МІСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 42489785ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування стерилізаторів парових ВК-75- ID: UA-2026-03-24-014822-a
- Дата створення : 24.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28714613
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ІЗМАЇЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІЗМАЇЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ІЗМАЇЛЬСЬКА МІСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 42489785ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування системи ультразвукової діагностичної E-CUBE 8 с/н L01972- ID: UA-2026-02-26-012855-a
- Дата створення : 26.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28444397
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ІЗМАЇЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІЗМАЇЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ІЗМАЇЛЬСЬКА МІСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 42489785ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування аналізатора АГКМ-01 "Квер", зав. № 11104- ID: UA-2025-09-29-012228-a
- Дата створення : 29.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26590399
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ІЗМАЇЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІЗМАЇЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ІЗМАЇЛЬСЬКА МІСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 42489785ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування комп’ютерного томографу REVOLUTION EVO- ID: UA-2025-05-22-006270-a
- Дата створення : 22.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25381008
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ІЗМАЇЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІЗМАЇЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ІЗМАЇЛЬСЬКА МІСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 42489785ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування аналізатора UN73, серійний номер D...×-
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування аналізатора UN73, серійний номер DM11032148012
- ID: UA-2025-05-21-014046-a
- Дата створення : 21.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25374146
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ІЗМАЇЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІЗМАЇЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ІЗМАЇЛЬСЬКА МІСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 42489785ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування медичного обладнання, а саме системи рентгенівської ді...×-
Послуги з технічного обслуговування медичного обладнання, а саме системи рентгенівської діагностичної IMAX 5000 (55В21028)
- ID: UA-2024-11-04-014095-a
- Дата створення : 04.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23123673
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ІЗМАЇЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІЗМАЇЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ІЗМАЇЛЬСЬКА МІСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 42489785ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту апарату для анестезії Leon (серійний номер: 0200020HUL99920386...×-
Послуги з поточного ремонту апарату для анестезії Leon (серійний номер: 0200020HUL99920386)
- ID: UA-2024-10-09-005618-a
- Дата створення : 09.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22834377
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ІЗМАЇЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІЗМАЇЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ІЗМАЇЛЬСЬКА МІСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 42489785ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування лабораторного обладнання- ID: UA-2024-07-02-009899-a
- Дата створення : 02.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21978385
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ІЗМАЇЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІЗМАЇЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ІЗМАЇЛЬСЬКА МІСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 42489785ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування стерилізаційного обладнання- ID: UA-2024-06-14-011129-a
- Дата створення : 14.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21842703
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ІЗМАЇЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІЗМАЇЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ІЗМАЇЛЬСЬКА МІСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 42489785ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автоматичного біохімічного аналіза...×-
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автоматичного біохімічного аналізатора Gesan Chem 200
- ID: UA-2024-04-19-002068-a
- Дата створення : 19.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21346429
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ІЗМАЇЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІЗМАЇЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ІЗМАЇЛЬСЬКА МІСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 42489785ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування аналізатора електролітів HTI E-Lyte Plus, виробництва...×-
Послуги з технічного обслуговування аналізатора електролітів HTI E-Lyte Plus, виробництва компанії HTI
- ID: UA-2024-03-29-002293-a
- Дата створення : 29.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21156148
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ІЗМАЇЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІЗМАЇЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ІЗМАЇЛЬСЬКА МІСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 42489785ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заміна плати управління клавіатури коагулометру LabAnalyt С2- ID: UA-2024-03-18-002025-a
- Дата створення : 18.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21040686
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ІЗМАЇЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІЗМАЇЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ІЗМАЇЛЬСЬКА МІСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 42489785ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняЗавершена -