-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з повірки газосигналізатора «СТРАЖ» S51A3K (ДК 021:2015 (CPV 2008) – 50410000-2 -...×-
Послуги з повірки газосигналізатора «СТРАЖ» S51A3K (ДК 021:2015 (CPV 2008) – 50410000-2 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів)
- ID: UA-2026-06-16-000905-a
- Дата створення : 16.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29544766
Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 44133660ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з повірки газових приладів (ДК 021:2015 50410000-2 - Послуги з ремонту і технічног...×-
Послуга з повірки газових приладів (ДК 021:2015 50410000-2 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів)
- ID: UA-2026-05-27-010324-a
- Дата створення : 27.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29359151
Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 44133660ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV 2008) – 50410000-2 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірю...×-
ДК 021:2015 (CPV 2008) – 50410000-2 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуги з повірки газосигналізатора «СТРАЖ» S51A3K)
- ID: UA-2025-05-26-009235-a
- Дата створення : 26.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25412635
Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 44133660ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV 2008) 50410000-2 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірюва...×-
ДК 021:2015 (CPV 2008) 50410000-2 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (послуги з повірки вогнегасників)
- ID: UA-2025-05-22-008783-a
- Дата створення : 22.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25383716
Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 44133660ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV 2008) – 50410000-2 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірю...×-
ДК 021:2015 (CPV 2008) – 50410000-2 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуги з повірки газосигналізатора «СТРАЖ» S51A3K)
- ID: UA-2025-05-20-012056-a
- Дата створення : 20.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25357304
Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 44133660ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
50410000-2 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і...×-
50410000-2 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуги з перезарядки вогнегасників)
- ID: UA-2023-01-09-000934-a
- Дата створення : 09.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16553408
Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 44133660ДК 021:2015: 50413200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнанняЗавершена -