-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування/перезарядки та поточного ремонту сертифікованих вогнег...×-
Послуги з технічного обслуговування/перезарядки та поточного ремонту сертифікованих вогнегасників закладів освіти Обухівської СР
- ID: UA-2026-09-04-002002-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290793
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автоматизації пожежних кранів КЗ Обухівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Мрія»...×-
Автоматизації пожежних кранів КЗ Обухівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Мрія» Обухівської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області за адресою: вул. Солідарності, 49С, смт Обухівка, Дніпровський район, Дніпропетровська область
- ID: UA-2026-07-01-000192-a
- Дата створення : 01.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29699290
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
- ID: UA-2026-05-05-003985-a
- Дата створення : 05.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29115423
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з підтримання експлуатаційної придатності системи пожежної сигналізації в заклада...×-
Послуги з підтримання експлуатаційної придатності системи пожежної сигналізації в закладах освіти Обухівської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області(Код ДК 021:2015 50410000-2 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів).
- ID: UA-2026-02-23-004890-a
- Дата створення : 23.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28390141
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування обладнання комерційних вузлів обліку газу по закладах...×-
Послуги з технічного обслуговування обладнання комерційних вузлів обліку газу по закладах освіти Обухівської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області (код ДК 021:2015 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів).
- ID: UA-2026-01-29-018151-a
- Дата створення : 29.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28121178
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування обладнання (сигналізатор газу в ланцюзі з клапаном-від...×-
Послуги з технічного обслуговування обладнання (сигналізатор газу в ланцюзі з клапаном-відсікачем, перевірка спрацювання) по закладах освіти Обухівської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області (код ДК 021:2015 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів).
- ID: UA-2026-01-29-018085-a
- Дата створення : 29.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28121112
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розпломбування і пломбування вузла обліку або його частини трифазного (0,38 кв п...×-
Послуги з розпломбування і пломбування вузла обліку або його частини трифазного (0,38 кв прямого включення) електролічильника за ініціативою замовника; із заміни автоматичного однофазного/трифазного вимикача електроенергії за інціативою замовника; з відключення в тп/рп/зб (кабельна збірка) однофазний ввід, трифазний ввід) 0,22 кв/0,38 кв за ініціативою замовника; з підключення в тп/рп/зб (кабельна збірка) (однофазний ввід, трифазний ввід) 0,22кв/0,38 кв за ініціативою замовника (код ДК 021:2015 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів)
- ID: UA-2025-11-07-010333-a
- Дата створення : 07.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27044127
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування сертифікованих вогнегасників закладів освіти Обухівськ...×-
Послуги з технічного обслуговування сертифікованих вогнегасників закладів освіти Обухівської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області (код ДК 021:2015-50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів).
- ID: UA-2025-08-04-004647-a
- Дата створення : 04.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26040148
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування протипожежної сигналізації в закладах освіти Обухівськ...×-
Послуги з технічного обслуговування протипожежної сигналізації в закладах освіти Обухівської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області (код ДК 021:2015 50410000-2 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів)
- ID: UA-2025-02-10-011918-a
- Дата створення : 10.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24375163
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування обладнання комерційного вузла обліку газу в 2025 р. по...×-
Послуги з технічного обслуговування обладнання комерційного вузла обліку газу в 2025 р. по закладах освіти Обухівської селищної ради Дніпропетровської області Дніпровського району (код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів)
- ID: UA-2025-02-03-009098-a
- Дата створення : 03.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24284751
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування обладнання (сигналізатор газу в ланцюзі з клапаном-ві...×-
Послуги з технічного обслуговування обладнання (сигналізатор газу в ланцюзі з клапаном-відсікачем, перевірка спрацювання) по закладах освіти Обухівської селищної ради Дніпропетровської області Дніпровського району (код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів)
- ID: UA-2025-02-03-007905-a
- Дата створення : 03.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24283531
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування обладнання (ТО) (ТО сигналізатор газу в ланцюзі з клап...×-
Послуги з технічного обслуговування обладнання (ТО) (ТО сигналізатор газу в ланцюзі з клапаном-відсікачем, перевірка спрацювання) в закладах освіти Обухівської селищної ради Дніпропетровської області Дніпровського району (код ДК 021:2015: 50410000 – 2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів)
- ID: UA-2024-12-17-023771-a
- Дата створення : 17.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23731919
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з: утримання та обслуговування електромереж (1) позачергової технічної перевірки п...×-
Послуги з: утримання та обслуговування електромереж (1) позачергової технічної перевірки правильності роботи (перевірка схеми вмикання) трифазного (0,38 кв прямого включення) засобу обліку електроенергії; 2) розпломбування вузла обліку або його частини трифазного (0,38 кв прямого включення) електролічильника за ініціативою замовника) (код ДК 021:2015 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів)
- ID: UA-2024-10-29-008228-a
- Дата створення : 29.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23060114
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підготовки об’єктів до опалювального сезону (заміна датчика імпульсів, забезпече...×-
Послуги з підготовки об’єктів до опалювального сезону (заміна датчика імпульсів, забезпечення періодичної повірки із зняттям-встановленням лічильника газу ВК-G25, манометра та термометра у газифікованій теплогенераторній Горянівської гімназії Обухівської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області)( код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів)
- ID: UA-2024-09-09-004650-a
- Дата створення : 09.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22522580
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування протипожежної сигналізації (код ДК 021:2015 50410000-...×-
Послуги з технічного обслуговування протипожежної сигналізації (код ДК 021:2015 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів)
- ID: UA-2024-07-30-007523-a
- Дата створення : 30.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22189287
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -