-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування та метрологічна повірка контрольно-вимірювальних приладів- ID: UA-2026-07-29-009839-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29945056
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування системи пожежної та охоронної сигналізації- ID: UA-2025-01-17-014784-a
- Дата створення : 17.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24073707
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування системи пожежної та охоронної сигналізації- ID: UA-2024-02-21-014098-a
- Дата створення : 21.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20819228
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 912 днів назад
-
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування системи пожежної та охоронної сигналізації- ID: UA-2024-01-22-002166-a
- Дата створення : 22.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20462487
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з ремонту приладу приймально-контрольного пускового концентратора ПС INIM SmartLoop...×-
Роботи з ремонту приладу приймально-контрольного пускового концентратора ПС INIM SmartLoop2080/G, в кількості 1 (одна) одиниця з проведенням комплексу робіт по відновленню або заміні зношених і пошкоджених комплектуючих і деталей
- ID: UA-2023-04-10-009799-a
- Дата створення : 10.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17459196
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування системи пожежної та охоронної сигналізації- ID: UA-2023-01-16-013392-a
- Дата створення : 16.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16609992
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення демонтажних системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пож...×-
Послуги з проведення демонтажних системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, системи охоронної сигналізації, розташованих у нежитлових приміщеннях № 28-35, 40-45, 48 за адресо.: м. Дніпро, вул. Старокозацька, 52
- ID: UA-2022-11-18-005631-a
- Дата створення : 18.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15917770
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування системи пожежної та охоронної сигналізації, системи оповіщення про...×-
Технічне обслуговування системи пожежної та охоронної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управлінню евакуації людей
- ID: UA-2022-10-27-012768-a
- Дата створення : 27.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15700554
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та уп...×-
Технічне обслуговування системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управлінню евакуації людей
- ID: UA-2022-10-27-012737-a
- Дата створення : 27.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15700522
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
- ID: UA-2021-08-02-003811-b
- Дата створення : 02.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10930097
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування лічильників води- ID: UA-2021-01-26-004732-b
- Дата створення : 26.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8266375
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -