-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту коректора (обчислювача) об’єму газу OE-VPТ(із заміною датчика тиску), й...×-
Послуги з ремонту коректора (обчислювача) об’єму газу OE-VPТ(із заміною датчика тиску), його метрологічного налагодження та проведення повірки
- ID: UA-2026-09-04-001162-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289950
Національний університет "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розпломбування і опломбування приладів обліку води- ID: UA-2026-08-04-002590-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29983021
Національний університет "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і повірки лічильників теплової енергії та лічильників...×-
Послуги з технічного обслуговування і повірки лічильників теплової енергії та лічильників гарячої води
- ID: UA-2026-07-03-008048-a
- Дата створення : 03.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29728291
Національний університет "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з повірки, контролю метрологічних характеристик засобів вимірювальної техніки та к...×-
Послуги з повірки, контролю метрологічних характеристик засобів вимірювальної техніки та контролю нормованих характеристик випробувального обладнання
- ID: UA-2026-06-10-012685-a
- Дата створення : 10.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29500037
Національний університет "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з профілактичного обслуговування і повірки засобів вимірювальної техніки (газових...×-
Послуги з профілактичного обслуговування і повірки засобів вимірювальної техніки (газових приладів)
- ID: UA-2026-06-03-005651-a
- Дата створення : 03.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29421219
Національний університет "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування системи протипожежного захисту (автоматичної пожежної...×-
Послуги з технічного обслуговування системи протипожежного захисту (автоматичної пожежної сигналізації)
- ID: UA-2026-05-19-005401-a
- Дата створення : 19.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29266073
Національний університет "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з повірки засобів вимірювальної техніки (лічильників холодної води)- ID: UA-2026-05-08-006382-a
- Дата створення : 08.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29163971
Національний університет "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга пломбування (розпломбування) вузла обліку електричної енергії (прилад обліку №6401...×-
Послуга пломбування (розпломбування) вузла обліку електричної енергії (прилад обліку №64013111)
- ID: UA-2026-03-30-011365-a
- Дата створення : 30.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28770007
Національний університет "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга пломбування (розпломбування) вузла обліку електричної енергії (прилад обліку №0717...×-
Послуга пломбування (розпломбування) вузла обліку електричної енергії (прилад обліку №07174936)
- ID: UA-2026-03-30-011302-a
- Дата створення : 30.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28769952
Національний університет "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга пломбування (розпломбування) вузла обліку електричної енергії (прилад обліку №8544...×-
Послуга пломбування (розпломбування) вузла обліку електричної енергії (прилад обліку №85440193)
- ID: UA-2026-03-30-011168-a
- Дата створення : 30.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28769797
Національний університет "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
- 3
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування систем протипожежного захисту (автоматичної пожежної...×-
Послуги з технічного обслуговування систем протипожежного захисту (автоматичної пожежної сигналізації, автоматичної системи газового пожежогасіння)
- ID: UA-2026-01-12-008634-a
- Дата створення : 12.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27883123
Національний університет "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга пломбування (розпломбування) вузла обліку електричної енергії (прилад обліку №5300...×-
Послуга пломбування (розпломбування) вузла обліку електричної енергії (прилад обліку №53002433)
- ID: UA-2025-10-27-012439-a
- Дата створення : 27.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26902958
Національний університет "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга пломбування (розпломбування) вузла обліку електричної енергії (прилад обліку №8801...×-
Послуга пломбування (розпломбування) вузла обліку електричної енергії (прилад обліку №8801265)
- ID: UA-2025-10-21-011039-a
- Дата створення : 21.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26832978
Національний університет "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга пломбування (розпломбування) вузла обліку електричної енергії (прилад обліку №7038...×-
Послуга пломбування (розпломбування) вузла обліку електричної енергії (прилад обліку №70388511)
- ID: UA-2025-10-21-010435-a
- Дата створення : 21.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26832447
Національний університет "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга пломбування (розпломбування) вузла обліку електричної енергії (прилад обліку №3749...×-
Послуга пломбування (розпломбування) вузла обліку електричної енергії (прилад обліку №3749021)
- ID: UA-2025-10-21-009831-a
- Дата створення : 21.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26831841
Національний університет "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -