-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з поточного ремонту надувного човна Kolibri RIB-400- ID: UA-2026-09-01-009845-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256651
Військова частина 2138 ЄДРПОУ: 14321386ДК 021:2015: 50240000-9 Послуги з ремонту, технічного обслуговування морського транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з поточного ремонту надувного човна Kolibri RIB-400- ID: UA-2026-08-04-007273-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29987696
Військова частина 2138 ЄДРПОУ: 14321386ДК 021:2015: 50240000-9 Послуги з ремонту, технічного обслуговування морського транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -