-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Хлібобулочні вироби- ID: UA-2016-12-23-002182-b
- Дата створення : 23.12.16
- Внутрішній номер закупівлі: 488360
ДК 021:2015: 15613000-8 Продукція із зерна зернових культурЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Хлібобулочні вироби- ID: UA-2016-12-23-001923-b
- Дата створення : 23.12.16
- Внутрішній номер закупівлі: 441817
ДК 021:2015: 15613000-8 Продукція із зерна зернових культурТорги відміненоТорги відмінено -