-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
"Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього...×-
"Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання" - за кодом ДК 021:2015 – 50110000-9 (Послуги з діагностики, технічного обслуговування та ремонту автомобільної техніки - за кодом ДК 021:2015: 50112200-5 "Послуги з технічного обслуговування автомобілів")
- ID: UA-2026-07-24-000623-a
- Дата створення : 24.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29899472
Білоцерківська міська державна лікарня ветеринарної медицини ЄДРПОУ: 22201816ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних за...×-
ДК 021:2015 – 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (послуги з діагностики, технічного обслуговування та ремонту автомобільної техніки, код ДК 021:2015: 50112200-5 Послуги з технічного обслуговування автомобілів)
- ID: UA-2024-07-09-002713-a
- Дата створення : 09.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22025284
Білоцерківська міська державна лікарня ветеринарної медицини ЄДРПОУ: 22201816ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних за...×-
ДК 021:2015 – 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (послуги з діагностики, технічного обслуговування та ремонту автомобільної техніки, код ДК 021:2015: 50112200-5 Послуги з технічного обслуговування автомобілів)
- ID: UA-2024-07-09-002390-a
- Дата створення : 09.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22024976
Білоцерківська міська державна лікарня ветеринарної медицини ЄДРПОУ: 22201816ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних за...×-
ДК 021:2015 – 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (послуги з діагностики, технічного обслуговування та ремонту автомобільної техніки, код ДК 021:2015: 50112200-5 Послуги з технічного обслуговування автомобілів)
- ID: UA-2024-06-19-010961-a
- Дата створення : 19.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21879830
Білоцерківська міська державна лікарня ветеринарної медицини ЄДРПОУ: 22201816ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -