-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту транспортного засобу марки Mitsubishi L200- ID: UA-2026-09-03-011831-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285217
Військова частина 2144 ЄДРПОУ: 14321653ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 07:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту транспортного засобу марки Volkswagen Caravelle- ID: UA-2026-09-03-010146-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283536
Військова частина 2144 ЄДРПОУ: 14321653ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 07:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту транспортного засобу марки Skoda Kodiaq- ID: UA-2026-09-03-008831-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282237
Військова частина 2144 ЄДРПОУ: 14321653ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 07:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту транспортного засобу марки Volkswagen Caddy- ID: UA-2026-09-02-011943-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270696
Військова частина 2144 ЄДРПОУ: 14321653ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 13 днів (до 18.09.26 07:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту транспортного засобу марки Renault Master Maxi- ID: UA-2026-09-02-008423-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267213
Військова частина 2144 ЄДРПОУ: 14321653ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 13 днів (до 18.09.26 07:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту транспортних засобів марки Hyundai Tucson, Mitsubishi L200- ID: UA-2026-08-04-008607-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29989029
Військова частина 2144 ЄДРПОУ: 14321653ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту транспортного засобу марки Volkswagen Transporter T4- ID: UA-2026-06-25-007401-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29651276
Військова частина 2144 ЄДРПОУ: 14321653ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту гусеничного бульдозера KOMATSU D65EX-16- ID: UA-2026-06-24-009884-a
- Дата створення : 24.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29639810
Військова частина 2144 ЄДРПОУ: 14321653ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту транспортних засобів марки Renault Duster- ID: UA-2026-06-24-006658-a
- Дата створення : 24.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29636605
Військова частина 2144 ЄДРПОУ: 14321653ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту транспортного засобу марки Jeep Grand Cherokee- ID: UA-2026-06-24-006123-a
- Дата створення : 24.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29636063
Військова частина 2144 ЄДРПОУ: 14321653ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту транспортного засобу марки Volkswagen Caddy- ID: UA-2026-06-23-010738-a
- Дата створення : 23.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29626192
Військова частина 2144 ЄДРПОУ: 14321653ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту транспортного засобу марки Mitsubishi L200- ID: UA-2026-06-23-010210-a
- Дата створення : 23.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29625713
Військова частина 2144 ЄДРПОУ: 14321653ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту транспортного засобу марки Renault Duster- ID: UA-2026-06-23-009908-a
- Дата створення : 23.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29625407
Військова частина 2144 ЄДРПОУ: 14321653ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту транспортного засобу марки Volkswagen Passat B7- ID: UA-2026-06-23-009528-a
- Дата створення : 23.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29625015
Військова частина 2144 ЄДРПОУ: 14321653ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту транспортного засобу марки Mitsubishi L200- ID: UA-2026-06-19-006971-a
- Дата створення : 19.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29594303
Військова частина 2144 ЄДРПОУ: 14321653ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -