-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з регламентного технічного обслуговування транспортного засобу Seat Leon, згідно C...×-
Послуги з регламентного технічного обслуговування транспортного засобу Seat Leon, згідно CPV за ДК 021:2015 код 50110000-9 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-07-29-010867-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29946078
БЮРО ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 44168316ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з регламентного технічного обслуговування 5 транспортних засобів- ID: UA-2026-07-10-011015-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29789766
БЮРО ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 44168316ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги евакуатора для перевезення транспортних засобів на спецмайданчик- ID: UA-2026-05-27-013152-a
- Дата створення : 27.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29361962
БЮРО ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 44168316ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів- ID: UA-2026-05-26-014557-a
- Дата створення : 26.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29347945
БЮРО ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 44168316ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги евакуатора для перевезення транспортних засобів на спецмайданчик- ID: UA-2026-05-07-014241-a
- Дата створення : 07.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29156543
БЮРО ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 44168316ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з регламентного технічного обслуговування транспортних засобів Skoda- ID: UA-2026-03-23-014052-a
- Дата створення : 23.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28698381
БЮРО ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 44168316ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з гарантійного-регламентного технічного обслуговування транспортних засобів Toyota...×-
Послуги з гарантійного-регламентного технічного обслуговування транспортних засобів Toyota
- ID: UA-2026-02-24-011105-a
- Дата створення : 24.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28412288
БЮРО ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 44168316ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з регламентного технічного обслуговування транспортних засобів СКС (Hyundai Staria...×-
Послуги з регламентного технічного обслуговування транспортних засобів СКС (Hyundai Staria)
- ID: UA-2026-02-11-013271-a
- Дата створення : 11.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28271818
БЮРО ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 44168316ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з миття службових транспортних засобів БЕБ- ID: UA-2026-01-29-015815-a
- Дата створення : 29.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28118849
БЮРО ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 44168316ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з діагностики, технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів- ID: UA-2026-01-12-010360-a
- Дата створення : 12.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27884850
БЮРО ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 44168316ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги регламентного технічного обслуговування спеціалізованих транспортних засобів на ба...×-
Послуги регламентного технічного обслуговування спеціалізованих транспортних засобів на базі Skoda Octavia
- ID: UA-2025-11-04-015677-a
- Дата створення : 04.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26998223
БЮРО ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 44168316ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту та відновлення автомобіля Skoda Oktavia, що перебуває на гарантійному об...×-
Послуги з ремонту та відновлення автомобіля Skoda Oktavia, що перебуває на гарантійному обслуговуванні
- ID: UA-2025-10-30-012642-a
- Дата створення : 30.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26952433
БЮРО ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 44168316ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги зі встановлення сигнально-гучномовних пристроїв (СГП) та сейфа на службовий автомо...×-
Послуги зі встановлення сигнально-гучномовних пристроїв (СГП) та сейфа на службовий автомобіль БЕБ
- ID: UA-2025-10-30-004755-a
- Дата створення : 30.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26944591
БЮРО ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 44168316ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту та відновлення автомобіля Skoda Oktavia, що перебуває на гарантійному об...×-
Послуги з ремонту та відновлення автомобіля Skoda Oktavia, що перебуває на гарантійному обслуговуванні
- ID: UA-2025-10-17-011751-a
- Дата створення : 17.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26800660
БЮРО ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 44168316ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту та відновлення автомобіля Skoda Octavia, що перебуває на гарантійному об...×-
Послуги з ремонту та відновлення автомобіля Skoda Octavia, що перебуває на гарантійному обслуговуванні
- ID: UA-2025-10-08-014677-a
- Дата створення : 08.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26688741
БЮРО ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 44168316ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -