-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортного засобу Ford Transit і супутнь...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортного засобу Ford Transit і супутнього його обладнання
- ID: UA-2026-08-31-012576-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245822
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт паливної апаратури- ID: UA-2026-07-14-011889-a
- Дата створення : 14.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29814813
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Організація проведення технічного обслуговування та ремонту автотранспортного засобу Merce...×-
Організація проведення технічного обслуговування та ремонту автотранспортного засобу Mercedes Benz
- ID: UA-2026-04-24-002973-a
- Дата створення : 24.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29018042
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту турбокомпресорів та інших вузлів і агрегатів автотранспорту- ID: UA-2026-03-02-007461-a
- Дата створення : 02.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28466497
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сервісне обслуговування автомобіля RENAULT DUSTER- ID: UA-2026-02-27-000989-a
- Дата створення : 27.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28446323
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування та поточний ремонт транспортних засобів- ID: UA-2026-01-30-000984-a
- Дата створення : 30.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28123236
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту турбокомпресорів та інших вузлів і агрегатів автотранспорту- ID: UA-2025-12-22-013532-a
- Дата створення : 22.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27699631
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та ремонту автотранспорту- ID: UA-2025-12-15-004526-a
- Дата створення : 15.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27556596
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з шиномонтажу та ремонту автошин і ремонту дисків коліс транспортних засобів- ID: UA-2025-12-15-002584-a
- Дата створення : 15.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27554849
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування екскаватора-навантажувача JCB 3CX- ID: UA-2025-09-09-003158-a
- Дата створення : 09.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26369681
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сервісне обслуговування і ремонт екскаватора навантажувача BOBCAT B780- ID: UA-2025-02-25-012476-a
- Дата створення : 25.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24540168
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сервісне обслуговування автомобіля RENAULT DUSТER- ID: UA-2025-02-03-014534-a
- Дата створення : 03.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24290069
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту турбокомпресорів та інших вузлів і агрегатів автотранспорту- ID: UA-2024-12-23-005874-a
- Дата створення : 23.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23816871
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з шиномонтажу та ремонту автошин і ремонту дисків коліс транспортних засобів- ID: UA-2024-12-18-023308-a
- Дата створення : 18.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23756691
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та ремонту автотранспорту- ID: UA-2024-12-17-003991-a
- Дата створення : 17.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23712343
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -