-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги ремонту автобуса Solaris (АІ7433 РК)- ID: UA-2026-09-02-005806-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264610
Управління освіти і науки Бориспільської міської ради ЄДРПОУ: 05408355ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладн...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2025-07-11-005414-a
- Дата створення : 11.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25858008
Управління освіти і науки Бориспільської міської ради ЄДРПОУ: 05408355ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладн...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2025-05-02-006754-a
- Дата створення : 02.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25179969
Управління освіти і науки Бориспільської міської ради ЄДРПОУ: 05408355ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги заміни вітрового скла (Ford Transit)- ID: UA-2025-04-07-003946-a
- Дата створення : 07.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24932063
Управління освіти і науки Бориспільської міської ради ЄДРПОУ: 05408355ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шиномонтакж колес (FORD Transit)- ID: UA-2021-11-23-000087-b
- Дата створення : 23.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12626240
Управління освіти і науки Бориспільської міської ради ЄДРПОУ: 05408355ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування та ремонт автомобіля Форд- ID: UA-2021-10-13-002262-a
- Дата створення : 13.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11980984
Управління освіти і науки Бориспільської міської ради ЄДРПОУ: 05408355ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів Рено- ID: UA-2021-08-25-004307-c
- Дата створення : 25.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11229307
Управління освіти і науки Бориспільської міської ради ЄДРПОУ: 05408355ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт садового обладнання- ID: UA-2021-07-22-000511-b
- Дата створення : 22.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10811764
Управління освіти і науки Бориспільської міської ради ЄДРПОУ: 05408355ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги шиномонтаж- ID: UA-2021-04-26-000418-b
- Дата створення : 26.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9668695
Управління освіти і науки Бориспільської міської ради ЄДРПОУ: 05408355ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту та обслуговування автомобіля (Рено Логан)- ID: UA-2020-11-25-011017-c
- Дата створення : 25.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7383872
Управління освіти і науки Бориспільської міської ради ЄДРПОУ: 05408355ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шиномонтаж (Форд транзіт АІ 5990ІЕ)- ID: UA-2020-11-24-001521-b
- Дата створення : 24.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7352103
Управління освіти і науки Бориспільської міської ради ЄДРПОУ: 05408355ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обслуговування та ремонт легкових автомобілів (FORD TRANSIT АІ 5990 ІЕ)- ID: UA-2020-09-23-000348-c
- Дата створення : 23.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6411784
Управління освіти і науки Бориспільської міської ради ЄДРПОУ: 05408355ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шиномонтаж (автомобіль ГАЗ АІ 1811 СХ)- ID: UA-2020-09-01-002866-b
- Дата створення : 01.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6107655
Управління освіти і науки Бориспільської міської ради ЄДРПОУ: 05408355ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту та технічного обслуговування транспортних засобів (БЦТТК )- ID: UA-2020-06-01-002432-b
- Дата створення : 01.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5130654
Управління освіти і науки Бориспільської міської ради ЄДРПОУ: 05408355ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний огляд автомобільного транспорту Бориспільського ЦТТК- ID: UA-2020-06-01-000501-c
- Дата створення : 01.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5130151
Управління освіти і науки Бориспільської міської ради ЄДРПОУ: 05408355ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -