-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інформаційні системи Хелсі- ID: UA-2026-09-01-005205-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252023
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42368260ДК 021:2015: 48810000-9 Інформаційні системиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з онлайн-сервісу з правом користування програмною продукцією ІКС "Хелсі"...- ID: UA-2025-11-05-014304-a
- Дата створення : 05.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27013942
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42368260ДК 021:2015: 48810000-9 Інформаційні системиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Доступ до онлайн-сервісів з правом користування програмною продукцією – інформаційно- кому...×-
Доступ до онлайн-сервісів з правом користування програмною продукцією – інформаційно- комунікаційною системою «Хелсі» (МІС) (ДК 021-2015 (CPV) 48810000-9 - Інформаційні системи)
- ID: UA-2024-12-10-009265-a
- Дата створення : 10.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23601214
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42368260ДК 021:2015: 48810000-9 Інформаційні системиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Доступ до онлайн-сервісів з правом користування програмною продукцією – інформаційно- кому...×-
Доступ до онлайн-сервісів з правом користування програмною продукцією – інформаційно- комунікаційною системою «Хелсі» (МІС) (ДК 021-2015 (CPV) 48810000-9 - Інформаційні системи)
- ID: UA-2023-12-14-018127-a
- Дата створення : 14.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20072038
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42368260ДК 021:2015: 48810000-9 Інформаційні системиЗавершена -
-
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Доступ до онлайн-сервісів з правом користування програмною продукцією – інформаційно- кому...×-
Доступ до онлайн-сервісів з правом користування програмною продукцією – інформаційно- комунікаційною системою «Хелсі» (МІС) (ДК 021-2015 (CPV) 48810000-9 - Інформаційні системи)
- ID: UA-2023-12-14-014359-a
- Дата створення : 14.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20068496
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42368260ДК 021:2015: 48810000-9 Інформаційні системиТорги відміненоТорги відмінено -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Доступ до онлайн-сервісів з правом користування програмною продукцією – інформаційно- кому...×-
Доступ до онлайн-сервісів з правом користування програмною продукцією – інформаційно- комунікаційною системою «Хелсі» (МІС)
- ID: UA-2023-11-10-011808-a
- Дата створення : 10.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19594974
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42368260ДК 021:2015: 48810000-9 Інформаційні системиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021-2015 (CPV) 48810000-9 - Інформаційні системи (Доступ до онлайн-сервісів з право...×-
Код ДК 021-2015 (CPV) 48810000-9 - Інформаційні системи (Доступ до онлайн-сервісів з правом користування програмною продукцією)
- ID: UA-2022-12-02-005482-a
- Дата створення : 02.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16073375
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42368260ДК 021:2015: 48810000-9 Інформаційні системиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Код ДК 021-2015 (CPV) 48810000-9 - Інформаційні системи ( Медична інформаційна система «H...×-
Код ДК 021-2015 (CPV) 48810000-9 - Інформаційні системи ( Медична інформаційна система «Helsi»)
- ID: UA-2021-11-22-005461-b
- Дата створення : 22.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12618989
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42368260ДК 021:2015: 48810000-9 Інформаційні системиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Інформаційні системи(Медична інформаційна система «Helsi»)ДК 021:2015 48810000-9 - Інформ...×-
Інформаційні системи(Медична інформаційна система «Helsi»)ДК 021:2015 48810000-9 - Інформаційні системи
- ID: UA-2020-12-07-002478-c
- Дата створення : 07.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7579733
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42368260ДК 021:2015: 48810000-9 Інформаційні системиЗавершена -