-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості- ID: UA-2017-04-14-000675-b
- Дата створення : 14.04.17
- Внутрішній номер закупівлі: 815542
ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Продукція борошномельно-круп’яної промисловості- ID: UA-2017-02-10-001028-c
- Дата створення : 10.02.17
- Внутрішній номер закупівлі: 616836
ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Хлібобулочні вироби- ID: UA-2017-02-08-001799-c
- Дата створення : 08.02.17
- Внутрішній номер закупівлі: 577512
ДК 021:2015: 15612500-6 Хлібобулочні виробиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Хлібобулочні вироби- ID: UA-2016-12-23-002182-b
- Дата створення : 23.12.16
- Внутрішній номер закупівлі: 488360
ДК 021:2015: 15613000-8 Продукція із зерна зернових культурЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Хлібобулочні вироби- ID: UA-2016-12-23-001923-b
- Дата створення : 23.12.16
- Внутрішній номер закупівлі: 441817
ДК 021:2015: 15613000-8 Продукція із зерна зернових культурТорги відміненоТорги відмінено -