-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупа пшоняна шліфована, сорт перший- ID: UA-2026-05-26-002192-a
- Дата створення : 26.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29335645
Токарівський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03189245ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупа гречана ядриця, ґатунок перший, ДСТУ 7697; Крупа гречана ядриця, зелена, ґатунок пер...×-
Крупа гречана ядриця, ґатунок перший, ДСТУ 7697; Крупа гречана ядриця, зелена, ґатунок перший, непропарена, ДСТУ 7697
- ID: UA-2026-05-25-004695-a
- Дата створення : 25.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29323420
Токарівський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03189245ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Борошно пшеничне, сорт вищий, ГСТУ 46.004- ID: UA-2026-03-24-000834-a
- Дата створення : 24.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28700721
Токарівський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03189245ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупа пшоняна шліфована, сорт перший- ID: UA-2026-03-12-010920-a
- Дата створення : 12.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28588243
Токарівський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03189245ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупа гречана ядриця, зелена, ґатунок перший, непропарена, ДСТУ 7697; Крупа гречана ядриця...×-
Крупа гречана ядриця, зелена, ґатунок перший, непропарена, ДСТУ 7697; Крупа гречана ядриця, ґатунок перший, ДСТУ 7697
- ID: UA-2026-03-12-010477-a
- Дата створення : 12.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28587809
Токарівський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03189245ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 172 дні назад
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупа пшенична Артек з м'яких сортів пшениці, ДСТУ 7699; Крупа пшенична Артек з тверд...×-
Крупа пшенична Артек з м'яких сортів пшениці, ДСТУ 7699; Крупа пшенична Артек з твердих сортів пшениці, ДСТУ 7699; Пластівці вівсяні Екстра №1 (великі); Крупа ячна №1; Крупа кукурудзяна, шліфована, №1; Крупа ячмінна перлова №1, ДСТУ 7700
- ID: UA-2026-03-05-008519-a
- Дата створення : 05.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28512974
Токарівський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03189245ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупа пшоняна шліфована, сорт перший; Крупа гречана ядриця, зелена, ґатунок перший, непроп...×-
Крупа пшоняна шліфована, сорт перший; Крупа гречана ядриця, зелена, ґатунок перший, непропарена, ДСТУ 7697; Крупа гречана ядриця, ґатунок перший, ДСТУ 7697
- ID: UA-2026-03-05-002214-a
- Дата створення : 05.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28506646
Токарівський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03189245ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Рис круглозернистий шліфований, сорт перший; Рис довгозернистий шліфований, сорт перший- ID: UA-2026-03-05-000774-a
- Дата створення : 05.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28505209
Токарівський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03189245ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупа пшенична Артек, ДСТУ 7699; Пластівці вівсяні Екстра №1; Крупа перлова №1; Крупа ячна...×-
Крупа пшенична Артек, ДСТУ 7699; Пластівці вівсяні Екстра №1; Крупа перлова №1; Крупа ячна №1; Рис круглозернистий, шліфований, сорт перший; Рис довгозернистий, шліфований, сорт перший; Крупа пшоняна, шліфована, сорт перший; Крупа гречана ядриця, зелена, ґатунок перший, непропарена; Крупа гречана ядриця, ґатунок перший
- ID: UA-2025-01-29-013176-a
- Дата створення : 29.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24235608
Токарівський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03189245ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Борошно пшеничне, сорт вищий, ГСТУ 46.004- ID: UA-2025-01-07-004050-a
- Дата створення : 07.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 23953739
Токарівський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03189245ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Борошно пшеничне, сорт вищий, ГСТУ 46.004, 1 кг- ID: UA-2024-05-27-010323-a
- Дата створення : 27.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21669609
Токарівський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03189245ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Крупи різні: крупа пшенична озима, крупа пшенична яра, вівсяні пластівці, крупа перлова, к...×-
Крупи різні: крупа пшенична озима, крупа пшенична яра, вівсяні пластівці, крупа перлова, крупа ячмінна, крупа рисова круглий (цільна), крупа рисова довгий (цільна), крупа пшоняна, крупа гречана жарена (цільна), крупа гречана не жарена (цільна), крупа манна
- ID: UA-2024-02-12-011124-a
- Дата створення : 12.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20718136
Токарівський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03189245ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Борошно пшеничне вищого ґатунку- ID: UA-2024-01-12-002068-a
- Дата створення : 12.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20363778
Токарівський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03189245ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Крупи різні: крупа пшенична озима, крупа пшенична яра, вівсяні пластівці, крупа ячмінна, к...×-
Крупи різні: крупа пшенична озима, крупа пшенична яра, вівсяні пластівці, крупа ячмінна, крупа рисова круглий (цільна), крупа пшоняна, крупа гречана жарена (цільна), крупа гречана не жарена (цільна), крупа манна
- ID: UA-2023-10-10-000203-a
- Дата створення : 10.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19224023
Токарівський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03189245ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Борошно пшеничне вищого гатунку (за рахунок місцевого бюджету)- ID: UA-2023-01-12-000259-a
- Дата створення : 12.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16575386
Токарівський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03189245ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -