-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реконструкція мереж електропостачання зі встановленням сонячної електростанції для забезпе...×-
Реконструкція мереж електропостачання зі встановленням сонячної електростанції для забезпечення безперервної та гарантованої роботи водопровідної насосної станції Одеська область, Одеський район с. Великодолинське, вул. Паркова
- ID: UA-2026-09-04-011713-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300409
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВЕЛИКОДОЛИНСЬКЕ" ЄДРПОУ: 37645142ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реконструкція мереж електропостачання зі встановленням сонячної електростанції для забезпе...×-
Реконструкція мереж електропостачання зі встановленням сонячної електростанції для забезпечення безперервної та гарантованої роботи водопровідної насосної станції 2-го підйому за адресою: Одеська область, Одеський район, с. Великодолинське, вул. Ентузіастів
- ID: UA-2026-09-04-011558-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300238
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВЕЛИКОДОЛИНСЬКЕ" ЄДРПОУ: 37645142ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 20.09.26 00:00)
-