-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт вимощення житлового будинку по вул. Зернова, 34 у м. Запоріжжя- ID: UA-2020-09-04-002385-c
- Дата створення : 04.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6170700
ОСББ " ЗЕРНОВА 34" ЄДРПОУ: 40558359ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт вимощення житлового будинку по вул. Зернова, 34 у м. Запоріжжя- ID: UA-2020-08-17-004091-c
- Дата створення : 17.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5954058
ОСББ " ЗЕРНОВА 34" ЄДРПОУ: 40558359ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт вимощення навколо житлового будинку по вул. Зернова, 34 у м. Запоріжжі- ID: UA-2019-06-14-000749-a
- Дата створення : 14.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3484601
ОСББ " ЗЕРНОВА 34" ЄДРПОУ: 40558359ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт інженерних мереж (переоснащення систем ХВП, ГВП ЦО та каналізації...×-
Капітальний ремонт інженерних мереж (переоснащення систем ХВП, ГВП ЦО та каналізації), інженерних (електричних) мереж житлового будинку по вул. Зернова 34 у м.Запоріжжі (коригування)
- ID: UA-2018-10-06-000015-a
- Дата створення : 06.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2536195
ОСББ " ЗЕРНОВА 34" ЄДРПОУ: 40558359ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
роботи по об'єкту "Капітальний ремонт (заміна) пасажирського ліфта житлового буд...×-
роботи по об'єкту "Капітальний ремонт (заміна) пасажирського ліфта житлового будинку № 34 по вул. Зернова, п.2 м. Запоріжжя"
- ID: UA-2018-08-27-000255-a
- Дата створення : 27.08.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2412003
ОБ'ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ "ЗЕРНОВА 34" ЄДРПОУ: 40558359ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт інженерних мереж (переоснащення систем ХВП, ГВП ЦО та каналізації...×-
Капітальний ремонт інженерних мереж (переоснащення систем ХВП, ГВП ЦО та каналізації), інженерних (електричних) мереж житлового будинку по вул. Зернова 34 у м.Запоріжжі
- ID: UA-2018-08-27-000196-b
- Дата створення : 27.08.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2368154
ОСББ " ЗЕРНОВА 34" ЄДРПОУ: 40558359ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
роботи по об'єкту "Капітальний ремонт по заміні віконних блоків у житловому буди...×-
роботи по об'єкту "Капітальний ремонт по заміні віконних блоків у житловому будинку № 34 по вул. Зернова в м. Запоріжжя"
- ID: UA-2018-08-09-000328-b
- Дата створення : 09.08.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2257090
ОБ'ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ "ЗЕРНОВА 34" ЄДРПОУ: 40558359ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
роботи по об'єкту "Капітальний ремонт інженерних мереж холодного та гарячого вод...×-
роботи по об'єкту "Капітальний ремонт інженерних мереж холодного та гарячого водопостачання, центрального опалення та каналізування житлового будинку № 34 по вул. Зернова, м. Запоріжжя"
- ID: UA-2017-11-06-001634-c
- Дата створення : 06.11.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1523201
ОБ'ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ "ЗЕРНОВА 34" ЄДРПОУ: 40558359ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
роботи по об'єкту "Капітальний ремонт (заміна) пасажирського ліфта житлового бу...×-
роботи по об'єкту "Капітальний ремонт (заміна) пасажирського ліфта житлового будинку № 34 по вул. Зернова, п.1,2,3 м. Запоріжжя"
- ID: UA-2017-10-02-001139-b
- Дата створення : 02.10.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1312813
ОБ'ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ "ЗЕРНОВА 34" ЄДРПОУ: 40558359ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -