-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт спортивного майданчика на території КНП «Миколаївський обласний клінічн...×-
Капітальний ремонт спортивного майданчика на території КНП «Миколаївський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни» Миколаївської обласної ради за адресою: м. Миколаїв, вул. Київська, 1
- ID: UA-2026-08-31-005486-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238788
ДЕПАРТАМЕНТ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ, КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ТА СУПРОВОДЖЕННЯ ПРОЄКТІВ РОЗВИТКУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 35989356ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 13 днів (до 15.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт покриття проїздів КНП «Миколаївська обласна клінічна лікарня» Миколаївс...×-
Капітальний ремонт покриття проїздів КНП «Миколаївська обласна клінічна лікарня» Миколаївської обласної ради за адресою: м. Миколаїв, вул. Київська, 1
- ID: UA-2026-08-31-005233-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238526
ДЕПАРТАМЕНТ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ, КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ТА СУПРОВОДЖЕННЯ ПРОЄКТІВ РОЗВИТКУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 35989356ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 13 днів (до 15.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщень третього поверху реабілітаційного відділення комунального нек...×-
Капітальний ремонт приміщень третього поверху реабілітаційного відділення комунального некомерційного підприємства "Миколаївський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни" Миколаївської обласної ради, розташованого за адресою: Україна, Миколаївська обл., м. Миколаїв, вул. Київська, 1, поштовий індекс: 54058
- ID: UA-2026-07-20-007563-a
- Дата створення : 20.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29857617
ДЕПАРТАМЕНТ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ, КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ТА СУПРОВОДЖЕННЯ ПРОЄКТІВ РОЗВИТКУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 35989356ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт відділення анестезіології, інтенсивної терапії та гіпербаричної оксиген...×-
Капітальний ремонт відділення анестезіології, інтенсивної терапії та гіпербаричної оксигенації КНП «Миколаївська обласна клінічна лікарня» Миколаївської обласної ради за адресою: м. Миколаїв, вул. Київська, 1
- ID: UA-2026-07-20-006923-a
- Дата створення : 20.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29856976
ДЕПАРТАМЕНТ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ, КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ТА СУПРОВОДЖЕННЯ ПРОЄКТІВ РОЗВИТКУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 35989356ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реставрація Миколаївської гімназії №2 (пам'ятки архітектури місцевого значення "...×-
Реставрація Миколаївської гімназії №2 (пам'ятки архітектури місцевого значення "Міське дівоче училище" (друга жіноча гімназія), ІІ половина ХІХ ст.) по вул. Адміральській, 24 у м. Миколаєві
- ID: UA-2026-04-16-012892-a
- Дата створення : 16.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28941731
ДЕПАРТАМЕНТ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ, КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ТА СУПРОВОДЖЕННЯ ПРОЄКТІВ РОЗВИТКУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 35989356ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реставрація Миколаївської гімназії №2 (пам'ятки архітектури місцевого значення "...×-
Реставрація Миколаївської гімназії №2 (пам'ятки архітектури місцевого значення "Міське дівоче училище" (друга жіноча гімназія), ІІ половина ХІХ ст.) по вул. Адміральській, 24 у м. Миколаєві
- ID: UA-2026-03-03-009288-a
- Дата створення : 03.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28482493
ДЕПАРТАМЕНТ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ, КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ТА СУПРОВОДЖЕННЯ ПРОЄКТІВ РОЗВИТКУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 35989356ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт даху закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Південноукраїнс...×-
Капітальний ремонт даху закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Південноукраїнський професійний коледж» за адресою: Миколаївська область, Вознесенський район, м. Південноукраїнськ, просп. Незалежності, 37
- ID: UA-2026-02-10-006783-a
- Дата створення : 10.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28247688
ДЕПАРТАМЕНТ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ, КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ТА СУПРОВОДЖЕННЯ ПРОЄКТІВ РОЗВИТКУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 35989356ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт вводу системи водопостачання будівлі КНП «Миколаївський обласний клініч...×-
Капітальний ремонт вводу системи водопостачання будівлі КНП «Миколаївський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни» Миколаївської обласної ради за адресою: м. Миколаїв, вул. Київська, 1
- ID: UA-2025-12-23-009450-a
- Дата створення : 23.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27720689
ДЕПАРТАМЕНТ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ, КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ТА СУПРОВОДЖЕННЯ ПРОЄКТІВ РОЗВИТКУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 35989356ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт мережі теплопостачання КНП «Миколаївська обласна дитяча клінічна лікарн...×-
Капітальний ремонт мережі теплопостачання КНП «Миколаївська обласна дитяча клінічна лікарня» Миколаївської обласної ради за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 21
- ID: UA-2025-12-22-005116-a
- Дата створення : 22.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27691225
ДЕПАРТАМЕНТ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ, КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ТА СУПРОВОДЖЕННЯ ПРОЄКТІВ РОЗВИТКУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 35989356ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт мережі теплопостачання КНП «Миколаївська обласна клінічна лікарня» Мико...×-
Капітальний ремонт мережі теплопостачання КНП «Миколаївська обласна клінічна лікарня» Миколаївської обласної ради за адресою: м. Миколаїв, вул. Київська, 1
- ID: UA-2025-12-19-017567-a
- Дата створення : 19.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27673469
ДЕПАРТАМЕНТ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ, КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ТА СУПРОВОДЖЕННЯ ПРОЄКТІВ РОЗВИТКУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 35989356ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт мережі теплопостачання КНП «Миколаївський обласний центр онкології» Мик...×-
Капітальний ремонт мережі теплопостачання КНП «Миколаївський обласний центр онкології» Миколаївської обласної ради за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 18
- ID: UA-2025-12-16-004877-a
- Дата створення : 16.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27581638
ДЕПАРТАМЕНТ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ, КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ТА СУПРОВОДЖЕННЯ ПРОЄКТІВ РОЗВИТКУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 35989356ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту закладу професійної (професійно-тех...×-
Капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Новоодеський професійний коледж» - ПРУ № 54145 за адресою: вул. Центральна, 218, м. Нова Одеса Миколаївського району Миколаївської області
- ID: UA-2025-12-16-003951-a
- Дата створення : 16.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27580683
ДЕПАРТАМЕНТ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ, КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ТА СУПРОВОДЖЕННЯ ПРОЄКТІВ РОЗВИТКУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 35989356ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт мережі теплопостачання КНП «Миколаївський обласний центр онкології» Мик...×-
Капітальний ремонт мережі теплопостачання КНП «Миколаївський обласний центр онкології» Миколаївської обласної ради за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 18
- ID: UA-2025-12-16-003634-a
- Дата створення : 16.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27580356
ДЕПАРТАМЕНТ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ, КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ТА СУПРОВОДЖЕННЯ ПРОЄКТІВ РОЗВИТКУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 35989356ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт покриття проїздів філії Комунального некомерційного підприємства «Микол...×-
Капітальний ремонт покриття проїздів філії Комунального некомерційного підприємства «Миколаївська обласна клінічна лікарня» Миколаївської обласної ради «Центр офтальмології та мікрохірургії ока» за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 16
- ID: UA-2025-10-03-001410-a
- Дата створення : 03.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26631563
ДЕПАРТАМЕНТ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ, КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ТА СУПРОВОДЖЕННЯ ПРОЄКТІВ РОЗВИТКУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 35989356ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту Миколаївського політехнічного фахов...×-
Капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту Миколаївського політехнічного фахового коледжу - сховище № 52498 за адресою: вул. Нікольська, 11-А, м. Миколаїв
- ID: UA-2025-09-10-002193-a
- Дата створення : 10.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26383471
ДЕПАРТАМЕНТ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ, КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ТА СУПРОВОДЖЕННЯ ПРОЄКТІВ РОЗВИТКУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 35989356ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -