-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт зі здійснення авторського нагляду за виконанням будівельних робіт по об’єк...×-
Виконання робіт зі здійснення авторського нагляду за виконанням будівельних робіт по об’єкту «Капітальний ремонт системи водопостачання селища Калинівське Бериславського району Херсонської області»
- ID: UA-2026-08-31-013267-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246442
КАЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26348634ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт зі здійснення авторського нагляду за виконанням будівельних робіт по об’єк...×-
Виконання робіт зі здійснення авторського нагляду за виконанням будівельних робіт по об’єкту «Капітальний ремонт системи водопостачання с. Бобровий Кут Бериславського району Херсонської області»
- ID: UA-2026-08-31-013235-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246413
КАЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26348634ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Робота інженера-консультанта під час виконання будівельних робіт на об’єкті «Капітальний р...×-
Робота інженера-консультанта під час виконання будівельних робіт на об’єкті «Капітальний ремонт системи водопостачання селища Калинівське Бериславського району Херсонської області»
- ID: UA-2026-08-31-009012-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242287
КАЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26348634ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Робота інженера-консультанта під час виконання будівельних робіт на об’єкті «Капітальний р...×-
Робота інженера-консультанта під час виконання будівельних робіт на об’єкті «Капітальний ремонт системи водопостачання с. Бобровий Кут Бериславського району Херсонської області»
- ID: UA-2026-08-31-008957-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242225
КАЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26348634ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт зі здійснення технічного нагляду за виконанням робіт по об’єкту «Капітальн...×-
Виконання робіт зі здійснення технічного нагляду за виконанням робіт по об’єкту «Капітальний ремонт системи водопостачання селища Калинівське Бериславського району Херсонської області»
- ID: UA-2026-08-31-008884-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242163
КАЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26348634ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт зі здійснення технічного нагляду за виконанням робіт по об’єкту «Капітальн...×-
Виконання робіт зі здійснення технічного нагляду за виконанням робіт по об’єкту «Капітальний ремонт системи водопостачання с. Бобровий Кут Бериславського району Херсонської області»
- ID: UA-2026-08-31-008782-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242066
КАЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26348634ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт системи водопостачання с. Бобровий Кут Бериславського району Херсонськ...×-
«Капітальний ремонт системи водопостачання с. Бобровий Кут Бериславського району Херсонської області» (Код ДК 021:2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-07-27-007238-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29917916
КАЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26348634ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 11 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт системи водопостачання селища Калинівське Бериславського району Херсон...×-
«Капітальний ремонт системи водопостачання селища Калинівське Бериславського району Херсонської області» (Код ДК 021:2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-07-27-007148-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29917817
КАЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26348634ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 11 днів назад
-