-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт дитячого майданчика по вул. Електриків,31, с.Гнатівка, Бучанського райо...×-
Капітальний ремонт дитячого майданчика по вул. Електриків,31, с.Гнатівка, Бучанського району Київської області
- ID: UA-2024-10-14-002489-a
- Дата створення : 14.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22875388
ПКГ "Гореничі" ЄДРПОУ: 23242220ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт дитячого майданчика по вул. Шевченка, 66, с. Музичі, Бучанського району...×-
Капітальний ремонт дитячого майданчика по вул. Шевченка, 66, с. Музичі, Бучанського району Київської області
- ID: UA-2024-10-14-001821-a
- Дата створення : 14.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22874854
ПКГ "Гореничі" ЄДРПОУ: 23242220ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт даху житлового будинку за адресою: вулиця Гайдая 14, село Гореничі Буча...×-
Капітальний ремонт даху житлового будинку за адресою: вулиця Гайдая 14, село Гореничі Бучанського району Київської області
- ID: UA-2024-07-12-003132-a
- Дата створення : 12.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22057462
ПКГ "Гореничі" ЄДРПОУ: 23242220ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт зовнішніх стін багатоквартирного будинку за адресою: буд. №7, вул....×-
Капітальний ремонт зовнішніх стін багатоквартирного будинку за адресою: буд. №7, вул. Антонова, село Гореничі Бучанського району Київської області
- ID: UA-2023-04-21-002244-a
- Дата створення : 21.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17548932
КП "ГОРЕНИЧІ" ЄДРПОУ: 23242220ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт будинку по вул. Гайдая 12 в с. Гореничі Києво-Святошинського району Киї...×-
Капітальний ремонт будинку по вул. Гайдая 12 в с. Гореничі Києво-Святошинського району Київської області (кошти місцевого бюджету)
- ID: UA-2019-12-24-001518-c
- Дата створення : 24.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4255336
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з капітального ремонту будинку по вул. Гайдая, 10 в с. Гореничі Києво-Святошинсько...×-
Роботи з капітального ремонту будинку по вул. Гайдая, 10 в с. Гореничі Києво-Святошинського району Київської області (кошти місцевого бюджету)
- ID: UA-2019-11-28-000439-a
- Дата створення : 28.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4081620
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з капітального ремонту козирків буд. 6А по вул. Садова в с.Гореничі - 4 шт. (кошти...×-
Роботи з капітального ремонту козирків буд. 6А по вул. Садова в с.Гореничі - 4 шт. (кошти місцевого бюджету)
- ID: UA-2019-11-28-000578-c
- Дата створення : 28.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4081306
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з капітального ремонту вимощення та ввідного кабелю буд. 5 по вул. Гайдая в селі Го...×-
Роботи з капітального ремонту вимощення та ввідного кабелю буд. 5 по вул. Гайдая в селі Гореничі Києво-Святошинського району Київської області (кошти місцевого бюджету)
- ID: UA-2019-11-27-000549-c
- Дата створення : 27.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4074775
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з капітального ремонту вікон (заміна вікон) в місцях загального користування будин...×-
Роботи з капітального ремонту вікон (заміна вікон) в місцях загального користування будинків по вул. Гайдая буд. 10,12,5,14, по вул. Садова буд. 4а, 6а, по вул. Цвіткової буд. 2,3,4,5 в селі Гореничі Києво-Святошинського р-ну Київської обл.(кошти місцевого бюджету)
- ID: UA-2019-11-13-000188-a
- Дата створення : 13.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4004676
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аварійний капітальний ремонт покрівлі будинку №8 по вул. Гайдая в селі Гореничі Києво-Свят...×-
Аварійний капітальний ремонт покрівлі будинку №8 по вул. Гайдая в селі Гореничі Києво-Святошинського району Київської області (кошти місцевого бюджету)
- ID: UA-2019-10-17-000385-a
- Дата створення : 17.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3898700
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аварійний капітальний ремонт покрівлі будинку №14 по вул. Гайдая в селі Гореничі Києво-Свя...×-
Аварійний капітальний ремонт покрівлі будинку №14 по вул. Гайдая в селі Гореничі Києво-Святошинського району Київської області (кошти місцевого бюджету)
- ID: UA-2019-10-17-000408-c
- Дата створення : 17.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3898079
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аварійний капітальний ремонт покрівлі будинку №6 А по вул. Садова в селі Гореничі Києво-Св...×-
Аварійний капітальний ремонт покрівлі будинку №6 А по вул. Садова в селі Гореничі Києво-Святошинського району Київської області (кошти місцевого бюджету)
- ID: UA-2019-10-16-000695-c
- Дата створення : 16.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3894409
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт водопроводу по вул. Висоцького, Антонова, Садова та Гайдая в с. Горенич...×-
Капітальний ремонт водопроводу по вул. Висоцького, Антонова, Садова та Гайдая в с. Гореничі Києво-Святошинського району Київської області
- ID: UA-2018-07-26-000611-a
- Дата створення : 26.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2217824
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт вікон та козирків житлового будинку по вул. Гайдая 14 с. Гореничі Києво...×-
Капітальний ремонт вікон та козирків житлового будинку по вул. Гайдая 14 с. Гореничі Києво-Святошинського р-ну Київської обл.
- ID: UA-2017-10-10-001428-a
- Дата створення : 10.10.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1213927
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт вікон та козирків житлового будинку та прибудови по вул. Гайдая 8 с. Го...×-
Капітальний ремонт вікон та козирків житлового будинку та прибудови по вул. Гайдая 8 с. Гореничі Києво-Святошинського р-ну Київської обл.
- ID: UA-2017-10-10-000895-b
- Дата створення : 10.10.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1213253
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -