-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт електроосвітлення у приміщенні Комунальної установи Романівської районн...×-
Капітальний ремонт електроосвітлення у приміщенні Комунальної установи Романівської районної ради «Опорний навчальний заклад «Старочуднівськогутянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» по вул.Центральна, 25 у с.Старочуднівська Гута, Романівського району Житомирської області
- ID: UA-2020-04-16-002178-a
- Дата створення : 16.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4847422
Відділ освіти Романівської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02143028ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Капітальний ремонт санвузлів Комунальної установи Романівської районної ради «Опорни...×-
"Капітальний ремонт санвузлів Комунальної установи Романівської районної ради «Опорний навчальний заклад «Романівська гімназія» по вул. С.Лялєвича, 5 в смт. Романів Романівського району Житомирської області»
- ID: UA-2019-07-31-000440-a
- Дата створення : 31.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3633904
Відділ освіти Романівської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02143028ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення технічного нагляду за проведенням робіт на обєкті: «Капітальний ремонт комуналь...×-
Здійснення технічного нагляду за проведенням робіт на обєкті: «Капітальний ремонт комунальної установи Романівської районної ради опорний навчальний заклад «Романівська гімназія» по вулиці Сергія Лялевича, 5 в смт. Романів Житомирської області», а саме: - Капітальний ремонт покрівлі комунальної установи Романівської районної ради опорний навчальний заклад «Романівська гімназія» по вулиці Сергія Лялевича, 5 в смт. Романів Житомирської області; - Капітальний ремонт благоустрою території комунальної установи Романівської районної ради опорний навчальний заклад «Романівська гімназія» по вулиці Сергія Лялевича, 5 в смт. Романів Житомирської області).
- ID: UA-2019-01-24-000753-c
- Дата створення : 24.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2898887
Відділ освіти Романівської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02143028ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
«Капітальний ремонт комунальної установи Романівської районної ради опорний навчальний зак...×-
«Капітальний ремонт комунальної установи Романівської районної ради опорний навчальний заклад «Романівська гімназія» по вулиці Сергія Лялевича, 5 в смт. Романів Житомирської області, а саме: - Капітальний ремонт покрівлі комунальної установи Романівської районної ради опорний навчальний заклад «Романівська гімназія» по вулиці Сергія Лялевича, 5 в смт. Романів Житомирської області; - Капітальний ремонт благоустрою території комунальної установи Романівської районної ради опорний навчальний заклад «Романівська гімназія» по вулиці Сергія Лялевича, 5 в смт. Романів Житомирської області.
- ID: UA-2018-11-29-000791-a
- Дата створення : 29.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2839875
Відділ освіти Романівської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02143028ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
«Капітальний ремонт комунальної установи Романівської районної ради опорний навчальний зак...×-
«Капітальний ремонт комунальної установи Романівської районної ради опорний навчальний заклад «Романівська гімназія» по вулиці Сергія Лялевича, 5 в смт. Романів Житомирської області, а саме: - Капітальний ремонт покрівлі комунальної установи Романівської районної ради опорний навчальний заклад «Романівська гімназія» по вулиці Сергія Лялевича, 5 в смт. Романів Житомирської області; - Капітальний ремонт благоустрою території комунальної установи Романівської районної ради опорний навчальний заклад «Романівська гімназія» по вулиці Сергія Лялевича, 5 в смт. Романів Житомирської області.
- ID: UA-2018-10-02-000539-a
- Дата створення : 02.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2602698
Відділ освіти Романівської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02143028ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
«Капітальний ремонт комунальної установи Романівської районної ради опорний навчальний зак...×-
«Капітальний ремонт комунальної установи Романівської районної ради опорний навчальний заклад «Романівська гімназія» по вулиці Сергія Лялевича, 5 в смт. Романів Житомирської області, а саме: - Капітальний ремонт покрівлі комунальної установи Романівської районної ради опорний навчальний заклад «Романівська гімназія» по вулиці Сергія Лялевича, 5 в смт. Романів Житомирської області; - Капітальний ремонт благоустрою території комунальної установи Романівської районної ради опорний навчальний заклад «Романівська гімназія» по вулиці Сергія Лялевича, 5 в смт. Романів Житомирської області.
- ID: UA-2018-07-19-000531-a
- Дата створення : 19.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2422715
Відділ освіти Романівської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02143028ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
«Капітальний ремонт комунальної установи Романівської районної ради опорний навчальний зак...×-
«Капітальний ремонт комунальної установи Романівської районної ради опорний навчальний заклад «Романівська гімназія» по вулиці Сергія Лялевича, 5 в смт. Романів Житомирської області, зведення витрат: - Капітальний ремонт покрівлі комунальної установи Романівської районної ради опорний навчальний заклад «Романівська гімназія» по вулиці Сергія Лялевича, 5 в смт. Романів Житомирської області; - Капітальний ремонт благоустрою території комунальної установи Романівської районної ради опорний навчальний заклад «Романівська гімназія» по вулиці Сергія Лялевича, 5 в смт. Романів Житомирської області.
- ID: UA-2018-07-12-001603-b
- Дата створення : 12.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2185920
Відділ освіти Романівської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02143028ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт і реставрація «Капітальний ремонт комунальної установи Романівської рай...×-
Капітальний ремонт і реставрація «Капітальний ремонт комунальної установи Романівської районної ради опорний навчальний заклад «Романівська гімназія» по вулиці Сергія Лялевича, 5 в смт. Романів Житомирської області (зведення витрат кап.ремонт покрівлі та благоустій).
- ID: UA-2018-06-25-000491-b
- Дата створення : 25.06.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2161897
Відділ освіти Романівської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02143028ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт і реставрація- ID: UA-2016-12-09-000117-a
- Дата створення : 09.12.16
- Внутрішній номер закупівлі: 382737
Відділ освіти Романівської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02143028ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
капітальний ремонт і реставрація- ID: UA-2016-11-25-000248-b
- Дата створення : 25.11.16
- Внутрішній номер закупівлі: 344041
Відділ освіти Романівської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02143028ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт і реставрація- ID: UA-2016-10-27-000988-b
- Дата створення : 27.10.16
- Внутрішній номер закупівлі: 326937
Відділ освіти Романівської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02143028ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт і реставрація- ID: UA-2016-10-21-000922-c
- Дата створення : 27.10.16
- Внутрішній номер закупівлі: 277322
Відділ освіти Романівської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02143028ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -