-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реставрація та пристосування частини приміщень пам'ятки архітектури 1937 – 1939 рр. б...×-
Реставрація та пристосування частини приміщень пам'ятки архітектури 1937 – 1939 рр. будинку Установи соціального страхування та Інституту Рудольфа Вайгля на вул. Зелена, 12 у м. Львів (охор. № 4466-Лв) під Центр мікробіологічних досліджень
- ID: UA-2026-09-04-011485-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300160
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО ЄДРПОУ: 02010793ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт зовнішніх мереж гарячого водопостачання корпусів університетської лікар...×-
Капітальний ремонт зовнішніх мереж гарячого водопостачання корпусів університетської лікарні ДНТ "Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького" по вул. Огієнка, 5 у м. Львові"
- ID: UA-2026-07-16-005903-a
- Дата створення : 16.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29832990
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО ЄДРПОУ: 02010793ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Попередні роботи по визначенню стану пам'ятки архітектури національного значення Коле...×-
Попередні роботи по визначенню стану пам'ятки архітектури національного значення Колегія Піарів (ох. №373), а саме для проведення робіт по об'єкту: "Реставрація з пристосуванням частини приміщень 1-го поверху будівлі головного корпусу пам'ятки культурної спадщини національного значення ДНП "Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького" під розміщення відділення екстреної медичної допомоги за адресою: м. Львів, вул. Чернігівська,7
- ID: UA-2026-07-02-001189-a
- Дата створення : 02.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29710453
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО ЄДРПОУ: 02010793ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи по об'єкту: "Реставрація з пристосуванням частини приміщень 1-го поверху...×-
Роботи по об'єкту: "Реставрація з пристосуванням частини приміщень 1-го поверху будівлі головного корпусу пам'ятки культурної спадщини національного значення ДНП "Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького" під розміщення відділення екстреної медичної допомоги за адресою: м. Львів, вул. Чернігівська,7
- ID: UA-2026-06-01-004158-a
- Дата створення : 01.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29392530
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО ЄДРПОУ: 02010793ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реставрація та пристосування частини приміщень пам'ятки архітектури 1937 – 1939 рр. б...×-
Реставрація та пристосування частини приміщень пам'ятки архітектури 1937 – 1939 рр. будинку Установи соціального страхування та Інституту Рудольфа Вайгля на вул. Зелена, 12 у м. Львів (охор. № 4466-Лв) під Центр мікробіологічних досліджень
- ID: UA-2026-01-29-008330-a
- Дата створення : 29.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28111387
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО ЄДРПОУ: 02010793ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт (заходи зі створення безбар’єрного простору) Теоретичного корпусу ДНП «...×-
Капітальний ремонт (заходи зі створення безбар’єрного простору) Теоретичного корпусу ДНП «ЛНМУ імені Данила Галицького» за адресою вул. Шімзерів, 3А у м. Львові, Львівського району Львівської області
- ID: UA-2026-01-29-007837-a
- Дата створення : 29.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28110995
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО ЄДРПОУ: 02010793ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ремонтно-реставраційні роботи з переплануванням частини приміщень з пристосуванням для пот...×-
Ремонтно-реставраційні роботи з переплануванням частини приміщень з пристосуванням для потреб ММГН у пам’ятці архітектури місцевого значення (охоронний номер 5120-Лв) – Хімічному корпусі ДНП «Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького» за адресою: вул. Пекарська,52/2 у м. Львові
- ID: UA-2025-12-09-020162-a
- Дата створення : 09.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27475349
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО ЄДРПОУ: 02010793ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ремонтно-реставраційні роботи з переплануванням частини приміщень з пристосуванням для пот...×-
Ремонтно-реставраційні роботи з переплануванням частини приміщень з пристосуванням для потреб ММГН у пам’ятці архітектури місцевого значення (охоронний номер 5120-Лв) – Корпусі патологічної анатомії та судової медицини ДНП «Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького» за адресою: вул. Пекарська, 52/3 у м. Львові
- ID: UA-2025-12-09-019885-a
- Дата створення : 09.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27475067
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО ЄДРПОУ: 02010793ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ремонтно-реставраційні роботи з переплануванням частини приміщень з пристосуванням для пот...×-
Ремонтно-реставраційні роботи з переплануванням частини приміщень з пристосуванням для потреб ММГН у пам’ятці архітектури місцевого значення (охоронний номер 5122-Лв) – Головному корпусі ДНП «Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького» за адресою: вул. Пекарська,69 у м. Львові
- ID: UA-2025-12-09-019658-a
- Дата створення : 09.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27474862
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО ЄДРПОУ: 02010793ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ремонтно-реставраційні роботи з переплануванням частини приміщень з пристосуванням для пот...×-
Ремонтно-реставраційні роботи з переплануванням частини приміщень з пристосуванням для потреб ММГН у пам’ятці архітектури місцевого значення (охоронний номер 5120-Лв) – Анатомічному корпусі ДНП «Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького» за адресою: вул. Пекарська, 52/1 у м. Львові
- ID: UA-2025-12-09-019397-a
- Дата створення : 09.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27474591
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО ЄДРПОУ: 02010793ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проектні роботи "Реставрація та пристосування частини приміщень пам'ятки архітек...×-
Проектні роботи "Реставрація та пристосування частини приміщень пам'ятки архітектури 1937-1939 рр. будинку Установи соціального страхування та Інституту Рудольфа Вайґля на вул. Зелена, 12 у м.Львів (охор. №4466-Лв) під Центр мікробіологічних досліджень"
- ID: UA-2025-11-28-010697-a
- Дата створення : 28.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27318945
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО ЄДРПОУ: 02010793ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд по об'єкту "Капітальний ремонт з врахуванням принципів інклюзив...×-
Технічний нагляд по об'єкту "Капітальний ремонт з врахуванням принципів інклюзивної архітектури та впровадження заходів з енергоефективності будівлі стрілецького тиру ЛНМУ імені Данила Галицького з метою організації фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів війни та поранених військовослужбовців за адресою: вул. Пекарська, 69 у м.Львові". Коригування
- ID: UA-2025-11-24-014649-a
- Дата створення : 24.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27244291
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО ЄДРПОУ: 02010793ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт з врахуванням принципів інклюзивної архітектури та впровадження заходів...×-
Капітальний ремонт з врахуванням принципів інклюзивної архітектури та впровадження заходів з енергоефективності будівлі стрілецького тиру ЛНМУ ім.Д.Галицького з метою організації фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів війни та поранених військовослужбовців за адресою: вул.Пекарська, 69 у м.Львові Коригування
- ID: UA-2025-11-07-010152-a
- Дата створення : 07.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27043957
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО ЄДРПОУ: 02010793ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт частини прибудинкової території з пристосуванням для потреб ММГН між гу...×-
Капітальний ремонт частини прибудинкової території з пристосуванням для потреб ММГН між гуртожитками ДНП «Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького» за адресами: Мечникова, 10, Мечникова, 8а, Шімзерів, 5а у м. Львові
- ID: UA-2025-09-04-012532-a
- Дата створення : 04.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26335846
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО ЄДРПОУ: 02010793ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за виконанням будівельних робіт по об'єкту "Капітальний ремонт...×-
Технічний нагляд за виконанням будівельних робіт по об'єкту "Капітальний ремонт спортивної споруди ДНП "ЛНМУ ім.Д.Галицького" для реабілітації ветеранів війни та поранених військовослужбовців (створення безбарєрного простору стрілецького майданчика та впровадження заходів із енергозбереження будівлі за адресою: м.Львів, вул. Пекарська, 69"
- ID: UA-2025-08-28-006657-a
- Дата створення : 28.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26269806
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО ЄДРПОУ: 02010793ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -