-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту укриття в Ясногородській гімназії за адресою: вул.Київська,2,...×-
Послуги з поточного ремонту укриття в Ясногородській гімназії за адресою: вул.Київська,2, с. Ясногородка, Фастівський р-н, Київська обл.
- ID: UA-2026-09-04-004820-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293572
Відділ освіти, молоді та спорту, туризму, культури та релігій Бишівської сільської ради ЄДРПОУ: 43940755ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт кабінету...×-
код ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт кабінету фізики Гружчанської гімназії Бишівської сільської ради Фастівського району Київської області, за адресою: Київська область, Фастівський район, с. Грузьке, вул. Шевченка, 16)
- ID: UA-2026-08-11-012213-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30055876
Відділ освіти, молоді та спорту, туризму, культури та релігій Бишівської сільської ради ЄДРПОУ: 43940755ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 15 днів назад
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт системи пожежної сигналізації, системи керування евакуюванням (в частин...×-
Капітальний ремонт системи пожежної сигналізації, системи керування евакуюванням (в частині системи оповіщення про пожежу і покажчиків напрямку евакуювання) будівлі» Ясногородської гімназії – освітнього центру Бишівської сільської ради Київської області за адресою: Київська область, Фастівський район, с. Ясногородка, вул. Київська, 2
- ID: UA-2024-11-01-009061-a
- Дата створення : 01.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23103928
Відділ освіти, молоді та спорту, туризму, культури та релігій Бишівської сільської ради ЄДРПОУ: 43940755ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт системи пожежної сигналізації, системи керування евакуюванням ( в части...×-
Капітальний ремонт системи пожежної сигналізації, системи керування евакуюванням ( в частині системи оповіщення про пожежу і покажчиків напрямку евакуювання) будівлі Яблунівської гімназії Бишівської сільської ради Фастівського району Київської області за адресою: Київська область, Фастівський район, с. Яблунівка, 130а
- ID: UA-2024-10-28-005656-a
- Дата створення : 28.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23041808
Відділ освіти, молоді та спорту, туризму, культури та релігій Бишівської сільської ради ЄДРПОУ: 43940755ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт (заміна металопластикових дверей) Опорного закладу освіти "Бишівський...×-
Поточний ремонт (заміна металопластикових дверей) Опорного закладу освіти "Бишівський академічний ліцей" Бишівської сільської ради Київської області за адресою: вул. Захисників України, 6 с. Бишів Фастівського району Київської області, що здійснюється в 2022 році
- ID: UA-2022-12-15-012309-a
- Дата створення : 15.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16281154
Відділ освіти, молоді та спорту, туризму, культури та релігій Бишівської сільської ради ЄДРПОУ: 43940755ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт системи опалення (невідкладно аварійно-відновлювальні роботи з ліквідац...×-
Капітальний ремонт системи опалення (невідкладно аварійно-відновлювальні роботи з ліквідації наслідків бойових дій спричинених збройною агресією російської федерації) для сталого проходження опалювального сезону будівлі Опорний заклад освіти "Бишівський академічний ліцей" Бишівської сільської ради Фастівського району Київської області в с. Бишів вулиця Захисників України 6 , що здійснюється в 2022 роцi.
- ID: UA-2022-12-01-016237-a
- Дата створення : 01.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16066560
Відділ освіти, молоді та спорту, туризму, культури та релігій Бишівської сільської ради ЄДРПОУ: 43940755ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
- 1
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт даху Гружчанського навчально-виховного об'єднання "Загальноос...×-
Капітальний ремонт даху Гружчанського навчально-виховного об'єднання "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"
- ID: UA-2021-08-16-004648-a
- Дата створення : 16.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11122479
Відділ освіти, молоді та спорту, туризму, культури та релігій Бишівської сільської ради ЄДРПОУ: 43940755ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт будівлі Комунального закладу "Ясногородська гімназія - освітній це...×-
Капітальний ремонт будівлі Комунального закладу "Ясногородська гімназія - освітній центр" за адресою: Київська область, с. Ясногородка, вул. Київська, буд. 2"
- ID: UA-2021-08-16-002643-a
- Дата створення : 16.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11119140
Відділ освіти, молоді та спорту, туризму, культури та релігій Бишівської сільської ради ЄДРПОУ: 43940755ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт даху Козичанської гімназії Бишівської сільської ради Київської області- ID: UA-2021-08-13-003938-b
- Дата створення : 13.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11109257
Відділ освіти, молоді та спорту, туризму, культури та релігій Бишівської сільської ради ЄДРПОУ: 43940755ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщень харчоблоку ОЗНЗ Бишівської ЗОШ І-ІІІ ст. в с.Бишів Київської...×-
Капітальний ремонт приміщень харчоблоку ОЗНЗ Бишівської ЗОШ І-ІІІ ст. в с.Бишів Київської області
- ID: UA-2021-08-13-004911-a
- Дата створення : 13.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11103737
Відділ освіти, молоді та спорту, туризму, культури та релігій Бишівської сільської ради ЄДРПОУ: 43940755ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -