-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт мереж водопостачання та опалення у підвальному приміщенні амбулаторії зага...×-
Поточний ремонт мереж водопостачання та опалення у підвальному приміщенні амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 4, що розташована за адресоювул.Медична, 19с, м.Покров, Нікопольський район, Дніпропетровська область
- ID: UA-2026-07-13-011574-a
- Дата створення : 13.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29802746
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги Покровської міської ради Дніпропетровської області" ЄДРПОУ: 37691403ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт мереж водопостачання та опалення у підвальному приміщенні амбулаторії заг...×-
Поточний ремонт мереж водопостачання та опалення у підвальному приміщенні амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 4, що розташована за адресоювул.Медична, 19с, м.Покров, Нікопольський район, Дніпропетровська область
- ID: UA-2026-06-09-012325-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29484800
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги Покровської міської ради Дніпропетровської області" ЄДРПОУ: 37691403ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні роботи з «Реконструкція системи електропостачання зі встановленням резервного д...×-
Будівельні роботи з «Реконструкція системи електропостачання зі встановленням резервного джерела живлення амбулаторії загальної практики-сімейної медицини №6 комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Покровської міської ради Дніпропетровської області» по вул. Лікарняна,1, с.Шолохове, Нікопольський район, Дніпропетровської області»
- ID: UA-2023-03-01-001705-a
- Дата створення : 01.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17116957
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги Покровської міської ради Дніпропетровської області" ЄДРПОУ: 37691403ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні роботи з «Реконструкція системи електропостачання зі встановленням резервного д...×-
Будівельні роботи з «Реконструкція системи електропостачання зі встановленням резервного джерела живлення амбулаторії загальної практики-сімейної медицини №4 комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Покровської міської ради Дніпропетровської області» по вул. Медична, 19с, м. Покров, Дніпропетровської області»
- ID: UA-2023-03-01-001543-a
- Дата створення : 01.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17116814
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги Покровської міської ради Дніпропетровської області" ЄДРПОУ: 37691403ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні роботи з «Реконструкція системи електропостачання зі встановленням резервного д...×-
Будівельні роботи з «Реконструкція системи електропостачання зі встановленням резервного джерела живлення амбулаторії загальної практики-сімейної медицини №1 комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Покровської міської ради Дніпропетровської області по вул. Київська,9, м. Покров, Дніпропетровської області»
- ID: UA-2023-03-01-000883-a
- Дата створення : 01.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17116149
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги Покровської міської ради Дніпропетровської області" ЄДРПОУ: 37691403ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Поточний ремонт приміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини №2 (53300, Дн...×-
«Поточний ремонт приміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини №2 (53300, Дніпропетровська обл.., м. Покров, вул. Л.Чайкіної, 26)
- ID: UA-2021-10-13-006167-c
- Дата створення : 13.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11983631
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги Покровської міської ради Дніпропетровської області" ЄДРПОУ: 37691403ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт фасаду амбулаторії загальної практики сімейної медицини №4 (53300, Дніпроп...×-
Поточний ремонт фасаду амбулаторії загальної практики сімейної медицини №4 (53300, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул.Медична,19)
- ID: UA-2021-02-23-002474-a
- Дата створення : 23.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8761365
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги Покровської міської ради Дніпропетровської області" ЄДРПОУ: 37691403ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Облаштування амбулаторій КНП "ЦПМСД Покровської міської ради" пандусами та підйо...- ID: UA-2020-09-08-000592-a
- Дата створення : 08.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6195323
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги Покровської міської ради Дніпропетровської області" ЄДРПОУ: 37691403ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Облаштування амбулаторій КНП "ЦПМСД Покровської міської ради" пандусами та підйо...- ID: UA-2020-08-27-002382-b
- Дата створення : 27.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6077178
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги Покровської міської ради Дніпропетровської області" ЄДРПОУ: 37691403ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -