-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт приміще...×-
ДК 021-2015 (CPV) 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт приміщення (влаштування підлоги) ЗДО №37 "Ракета" Черкаської міської територіальної громади по вул. Самійла Кішки, 153/1 в м.Черкаси)
- ID: UA-2026-08-31-010896-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244174
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 36299692ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт коридор...×-
ДК 021-2015 (CPV) 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт коридору ЗДО №37 "Ракета" Черкаської міської територіальної громади по вул. Самійла Кішки, 153/1 в м.Черкаси)
- ID: UA-2026-08-31-010619-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243871
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 36299692ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Послуги з поточного ремонту приміщення (найпростішого укриття) закладу дошкільної освіти...×-
«Послуги з поточного ремонту приміщення (найпростішого укриття) закладу дошкільної освіти №10 "Ялинка" Черкаської міської територіальної громади за адресою:вул. Пастерівська, 57 м.Черкаси» (ДК 021-2015 (CPV) 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-08-31-007535-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240843
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 36299692ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021-2015 (CPV) 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт двох па...×-
ДК 021-2015 (CPV) 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт двох павільйонів в закладі дошкільної освіти № 55 "Лісовий куточок" Черкаської міської територіальної громади за адресою: вул. Самійла Кішки 187/1 м. Черкаси)
- ID: UA-2026-08-18-005991-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30115861
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 36299692ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт підлоги...×-
ДК 021-2015 (CPV) 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт підлоги в найпростішому укритті в ЗДО №34 "Дніпряночка" Черкаської міської територіальної громади за адресою вул. Гагаріна, 53 м.Черкаси)
- ID: UA-2026-08-10-005083-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30036390
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 36299692ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт (заходи з термомодернізації) адміністративної будівлі департаменту осв...×-
«Капітальний ремонт (заходи з термомодернізації) адміністративної будівлі департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаcької міської ради за адресою: вул. Смілянська,4 в м. Черкаси (коригування)» (Код ДК 021:2015 – 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-08-07-010112-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30028299
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 36299692ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту найпростішого укриття закладу дошкільної освіти № 83 "Ліс...×-
Послуги з поточного ремонту найпростішого укриття закладу дошкільної освіти № 83 "Лісова казка" Черкаської міської територіальної громади по вул. Героїв Майдану, 3/1 м. Черкаси.
- ID: UA-2026-08-04-007586-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29988026
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 36299692ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Послуги з аварійного поточного ремонту покрівлі закладу дошкільної освіти № 1 "Дюйм...×-
«Послуги з аварійного поточного ремонту покрівлі закладу дошкільної освіти № 1 "Дюймовочка" Черкаської міської територіальної громади за адресою: вул. Хрещатик, 135 в м. Черкаси» (ДК 021-2015 (CPV) 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-07-24-006214-a
- Дата створення : 24.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29905042
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 36299692ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт приміще...×-
ДК 021-2015 (CPV) 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт приміщення (групового осередку) ЗДО (спеціальний дитячий садок) №23 "Струмок" Черкаської міської територіальної громади за адресою пер. Черкаський, 12 в м.Черкаси)
- ID: UA-2026-07-24-004069-a
- Дата створення : 24.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29902899
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 36299692ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт приміще...×-
ДК 021-2015 (CPV) 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт приміщення ЗДО (спеціальний дитячий садок) №23 "Струмок" Черкаської міської територіальної громади за адресою пер. Черкаський, 12 в м.Черкаси)
- ID: UA-2026-07-24-004020-a
- Дата створення : 24.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29902827
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 36299692ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт приміще...×-
ДК 021-2015 (CPV) 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт приміщення в ЗДО №22 "Жайворонок" Черкаської територіальної громади за адресою вул. Гоголя, 490 в м.Черкаси)
- ID: UA-2026-07-24-003962-a
- Дата створення : 24.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29902790
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 36299692ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт санвузл...×-
ДК 021-2015 (CPV) 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт санвузла в ЗДО №22 "Жайворонок" Черкаської териториальної громади за адресою вул. Гоголя. 490 в м.Черкаси)
- ID: UA-2026-07-24-003933-a
- Дата створення : 24.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29902764
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 36299692ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Капітальний ремонт буді...×-
ДК 021-2015 (CPV) 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Капітальний ремонт будівлі (найпростіше укриття) ЗДО №65 "Котигорошко" Черкаської міської територіальної громади вулиця Хоменка, 16/1, Черкаси)
- ID: UA-2026-07-17-008357-a
- Дата створення : 17.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29846387
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 36299692ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт приміще...×-
ДК 021-2015 (CPV) 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт приміщення в ЗДО №22 "Жайворонок" Черкаської територіальної громади за адресою: вул. Гоголя, 490 в м.Черкаси)
- ID: UA-2026-07-07-009138-a
- Дата створення : 07.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29752205
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 36299692ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт приміще...×-
ДК 021-2015 (CPV) 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт приміщення в ЗДО №10 "Ялинка" Черкаської міської територіальної громади за адресою вул. Пастерівська, 57 в м.Черкаси)
- ID: UA-2026-07-06-004459-a
- Дата створення : 06.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29736592
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 36299692ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -