-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт складських приміщень за адресою: м. Малин, вул. Героїв України,1 (НК 018:2...×-
Поточний ремонт складських приміщень за адресою: м. Малин, вул. Героїв України,1 (НК 018:2023: 1252 Резервуари, силоси та склади)
- ID: UA-2026-09-01-010182-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256980
Управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання виконавчого комітету Малинської міської ради ЄДРПОУ: 33071141ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення (фасад) для розміщення молодіжного простору в м. Малин, площа С...×-
Поточний ремонт приміщення (фасад) для розміщення молодіжного простору в м. Малин, площа Соборна, Коростенського району Житомирської області (НК 018:2023 - 1263 Будівлі закладів освіти та дослідних закладів)
- ID: UA-2026-08-26-005215-a
- Дата створення : 26.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30196833
Управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання виконавчого комітету Малинської міської ради ЄДРПОУ: 33071141ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 годин (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт харчоблоку Малинського ліцею №3 за адресою: м. Малин, вул. 10 ОГШБ, буд.1...×-
Поточний ремонт харчоблоку Малинського ліцею №3 за адресою: м. Малин, вул. 10 ОГШБ, буд.1 (НК 018:2023: 1263 Будівлі закладів освіти та дослідних закладів)
- ID: UA-2026-08-13-001920-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30071859
Управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання виконавчого комітету Малинської міської ради ЄДРПОУ: 33071141ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт харчоблоку в Малинському ліцеї №4 за адресою: м. Малин, пров. Шкільний, 1...×-
Поточний ремонт харчоблоку в Малинському ліцеї №4 за адресою: м. Малин, пров. Шкільний, 1 (НК 018:2023: 1263 Будівлі закладів освіти та дослідних закладів)
- ID: UA-2026-08-11-011523-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30055198
Управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання виконавчого комітету Малинської міської ради ЄДРПОУ: 33071141ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт спортивного залу ДЮСШ за адресою: м. Малин, вул. Героїв України, 1 (НК 018...×-
Поточний ремонт спортивного залу ДЮСШ за адресою: м. Малин, вул. Героїв України, 1 (НК 018:2023: 1265 Спортивні зали)
- ID: UA-2026-08-10-009807-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30041094
Управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання виконавчого комітету Малинської міської ради ЄДРПОУ: 33071141ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт бомбосховища Малинського ДНЗ №8 «Ялинка» Малинської міської ради за адресо...×-
Поточний ремонт бомбосховища Малинського ДНЗ №8 «Ялинка» Малинської міської ради за адресою: м. Малин, вул. Івана Мазепи, 23 Коростенського району Житомирської області (НК 018:2023: 1263 Будівлі закладів освіти та дослідних закладів)
- ID: UA-2026-08-10-001521-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30032824
Управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання виконавчого комітету Малинської міської ради ЄДРПОУ: 33071141ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщення для розміщення молодіжного простору в м. Малин, площа Соборна,...×-
Поточний ремонт приміщення для розміщення молодіжного простору в м. Малин, площа Соборна, Коростенського району Житомирської області (НК 018:2023: 1263 Будівлі закладів освіти та дослідних закладів)
- ID: UA-2026-08-04-003696-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29984127
Управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання виконавчого комітету Малинської міської ради ЄДРПОУ: 33071141ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт спортивного залу Малинського ліцею №4 за адресою: м. Малин, пров. Шкільний...×-
Поточний ремонт спортивного залу Малинського ліцею №4 за адресою: м. Малин, пров. Шкільний, 1 (НК 018:2023: 1263 Будівлі закладів освіти та дослідних закладів)
- ID: UA-2026-07-29-002638-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29937851
Управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання виконавчого комітету Малинської міської ради ЄДРПОУ: 33071141ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт підлоги в Малинівському ДНЗ за адресою: с. Малинівка вул. Молодіжна,3 Коро...×-
Поточний ремонт підлоги в Малинівському ДНЗ за адресою: с. Малинівка вул. Молодіжна,3 Коростенського району Житомирської області (НК 018:2023: 1263 Будівлі закладів освіти та дослідних закладів)
- ID: UA-2026-06-18-002822-a
- Дата створення : 18.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29575951
Управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання виконавчого комітету Малинської міської ради ЄДРПОУ: 33071141ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт спортивного залу Малинського ліцею №4 за адресою: м. Малин, пров. Шкільний...×-
Поточний ремонт спортивного залу Малинського ліцею №4 за адресою: м. Малин, пров. Шкільний, 1 (НК 018:2023: 1263 Будівлі закладів освіти та дослідних закладів)
- ID: UA-2026-03-04-002227-a
- Дата створення : 04.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28491094
Управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання виконавчого комітету Малинської міської ради ЄДРПОУ: 33071141ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщення ЦНТТ (судномодельний гурток) за адресою: вул. Чорновола, м. Мал...×-
Поточний ремонт приміщення ЦНТТ (судномодельний гурток) за адресою: вул. Чорновола, м. Малин Коростенського району Житомирської області (НК 018:2023: 1263 Будівлі закладів освіти та дослідних закладів)
- ID: UA-2026-03-03-006993-a
- Дата створення : 03.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28480212
Управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання виконавчого комітету Малинської міської ради ЄДРПОУ: 33071141ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт санвузла ЦНТТ за адресою: вул. Паркова, 4 м. Малин Коростенського району Ж...×-
Поточний ремонт санвузла ЦНТТ за адресою: вул. Паркова, 4 м. Малин Коростенського району Житомирської області (НК 018:2023: 1263 Будівлі закладів освіти та дослідних закладів)
- ID: UA-2025-12-17-007745-a
- Дата створення : 17.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27610816
Управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання виконавчого комітету Малинської міської ради ЄДРПОУ: 33071141ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщення ЦНТТ (судномодельний гурток) за адресою: вул. Чорновола, м. Мал...×-
Поточний ремонт приміщення ЦНТТ (судномодельний гурток) за адресою: вул. Чорновола, м. Малин Коростенського району Житомирської області (НК 018:2023: 1263 Будівлі закладів освіти та дослідних закладів)
- ID: UA-2025-12-17-005861-a
- Дата створення : 17.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27608909
Управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання виконавчого комітету Малинської міської ради ЄДРПОУ: 33071141ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт групових кімнат ДНЗ "Золотий ключик" за адресою: вул. Огієнко,73...×-
Поточний ремонт групових кімнат ДНЗ "Золотий ключик" за адресою: вул. Огієнко,73а м. Малин Коростенського району Житомирської області (НК 018:2023: 1263 Будівлі закладів освіти та дослідних закладів)
- ID: UA-2025-12-16-010226-a
- Дата створення : 16.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27586925
Управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання виконавчого комітету Малинської міської ради ЄДРПОУ: 33071141ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт приміщення ЦДЮТ (Житомирська обл., Коростенський р-н., м. Малин, вул. В...×-
Капітальний ремонт приміщення ЦДЮТ (Житомирська обл., Коростенський р-н., м. Малин, вул. Винниченка, 22). Коригування (НК 018:2023 - 1263 Будівлі закладів освіти та дослідних закладів)
- ID: UA-2025-12-04-018325-a
- Дата створення : 04.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27407244
Управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання виконавчого комітету Малинської міської ради ЄДРПОУ: 33071141ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -