-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги поточного ремонту приміщення канцелярії Шумського районного суду Тернопільської об...×-
Послуги поточного ремонту приміщення канцелярії Шумського районного суду Тернопільської області по вул. Івана Франка 28 в м. Шумськ Кременецького району Тернопільської області.
- ID: UA-2026-08-31-002506-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235804
Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Тернопільській області ЄДРПОУ: 26198838ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги поточного ремонту частини приміщення (кабінет судді) Лановецького районного суду Т...×-
Послуги поточного ремонту частини приміщення (кабінет судді) Лановецького районного суду Тернопільської області Кременецького району, м. Ланівці, вул. Шкільна 7
- ID: UA-2026-08-11-008559-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30052200
Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Тернопільській області ЄДРПОУ: 26198838ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту приміщення(усунення аварійної ситуації даху) Тернопільського м...×-
Послуги з поточного ремонту приміщення(усунення аварійної ситуації даху) Тернопільського міськрайонного суду по вул. Котляревського 34 в м. Тернопіль.
- ID: UA-2026-08-05-005582-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29998792
Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Тернопільській області ЄДРПОУ: 26198838ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту частини приміщення в Монастириському районному суді з облашту...×-
Послуги з поточного ремонту частини приміщення в Монастириському районному суді з облаштуванням пандуса , за адресою: Тернопільська область, м.Монастириська, вул.Шкільна,4
- ID: UA-2026-08-05-000850-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29994070
Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Тернопільській області ЄДРПОУ: 26198838ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту даху приміщення Теребовлянського районного суду Тернопільської...×-
Послуги з поточного ремонту даху приміщення Теребовлянського районного суду Тернопільської області, за адресою : вул. Кн. Василька 116, м. Теребовля.
- ID: UA-2026-07-30-002205-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29949063
Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Тернопільській області ЄДРПОУ: 26198838ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщення Тернопільського міськрайонного суду по вул.Котляревського,34 в...×-
Поточний ремонт приміщення Тернопільського міськрайонного суду по вул.Котляревського,34 в м.Тернополі
- ID: UA-2025-12-16-019934-a
- Дата створення : 16.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27596533
Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Тернопільській області ЄДРПОУ: 26198838ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт частини приміщень будівлі Шумського районного суду Тернопільської облас...×-
Капітальний ремонт частини приміщень будівлі Шумського районного суду Тернопільської області по вул.І.Франка,28 в м. Шумськ Кременецького району Тернопільської області
- ID: UA-2025-12-12-004933-a
- Дата створення : 12.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27531111
Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Тернопільській області ЄДРПОУ: 26198838ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт сходів Зборівського районного суду Тернопільської області із встановлен...×-
Капітальний ремонт сходів Зборівського районного суду Тернопільської області із встановленням пандусу, за адресою :вул.Б.Хмельницького,4 в м. Зборів Тернопільського району Тернопільської області
- ID: UA-2025-11-27-014576-a
- Дата створення : 27.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27303870
Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Тернопільській області ЄДРПОУ: 26198838ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту з укріплення стін будівлі суду- ID: UA-2025-11-11-014239-a
- Дата створення : 11.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27081446
Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Тернопільській області ЄДРПОУ: 26198838ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонту частини відмостки з ізоляцією цоколя Збаразького районного суду по ву...×-
Капітальний ремонту частини відмостки з ізоляцією цоколя Збаразького районного суду по вул.Грушевського,13 в м. Збараж
- ID: UA-2025-11-05-011171-a
- Дата створення : 05.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27010804
Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Тернопільській області ЄДРПОУ: 26198838ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт огорожі Тернопільського міськрайонного суду по вул.Котляревського,34 в...×-
Капітальний ремонт огорожі Тернопільського міськрайонного суду по вул.Котляревського,34 в м.Тернопіль.
- ID: UA-2025-10-21-007666-a
- Дата створення : 21.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26829727
Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Тернопільській області ЄДРПОУ: 26198838ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт паливної приміщення Збаразького районного суду- ID: UA-2025-08-14-003104-a
- Дата створення : 14.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26137526
Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Тернопільській області ЄДРПОУ: 26198838ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту карнизу будівлі Бережанського районного суду в м. Бережани, ву...×-
Послуги з поточного ремонту карнизу будівлі Бережанського районного суду в м. Бережани, вул.Банкова,2 Тернопільська область (ліквідація обвалу частин карнизу на пішохідну зону- тротуар)
- ID: UA-2025-01-29-014944-a
- Дата створення : 29.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24237396
Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Тернопільській області ЄДРПОУ: 26198838ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту сходової клітки Гусятинського районного суду- ID: UA-2024-12-19-010894-a
- Дата створення : 19.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23768958
Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Тернопільській області ЄДРПОУ: 26198838ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту кабінету заступника керівника апарату Шумського районного суду- ID: UA-2024-12-19-010294-a
- Дата створення : 19.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23768371
Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Тернопільській області ЄДРПОУ: 26198838ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -