-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Мостіння по периметру парку М.В. Гоголя в смт. Диканька (об'єкт у складі робочого про...×-
Мостіння по периметру парку М.В. Гоголя в смт. Диканька (об'єкт у складі робочого проєкту "Реконструкція парку імені М.В. Гоголя в селищі міського типу Диканька Полтавської області")
- ID: UA-2020-09-01-001587-a
- Дата створення : 01.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6113517
Диканська селищна рада ЄДРПОУ: 21046503ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Мостіння всередині парку М.В. Гоголя в смт. Диканька (об'єкт у складі робочого проєкт...×-
Мостіння всередині парку М.В. Гоголя в смт. Диканька (об'єкт у складі робочого проєкту "Реконструкція парку імені М.В. Гоголя в селищі міського типу Диканька Полтавської області")
- ID: UA-2020-06-17-001606-a
- Дата створення : 17.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5306117
Диканська селищна рада ЄДРПОУ: 21046503ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщень із заміною віконних та дверних блоків на енергозберігаючі та...×-
Капітальний ремонт приміщень із заміною віконних та дверних блоків на енергозберігаючі та влаштуванням відкосів у ДНЗ № 3 "Сонечко" по вул. Незалежності, 6-Г, смт. Диканька Полтавської області
- ID: UA-2020-05-27-000225-a
- Дата створення : 27.05.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5095629
Диканська селищна рада ЄДРПОУ: 21046503ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Вертикальне планування парку М.В. Гоголя в смт. Диканька (об'єкт у складі робочого пр...×-
Вертикальне планування парку М.В. Гоголя в смт. Диканька (об'єкт у складі робочого проєкту "Реконструкція парку імені М.В. Гоголя в селищі міського типу Диканька Полтавської області")
- ID: UA-2020-05-15-001325-a
- Дата створення : 15.05.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5006267
Диканська селищна рада ЄДРПОУ: 21046503ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Реконструкція освітлення парку імені М.В. Гоголя в смт. Диканька Полтавської області (об’є...×-
Реконструкція освітлення парку імені М.В. Гоголя в смт. Диканька Полтавської області (об’єкт у складі робочого проекту «Реконструкція парку імені М.В. Гоголя в селищі міського типу Диканька Полтавської області»)
- ID: UA-2019-08-14-000110-a
- Дата створення : 14.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3677335
Диканська селищна рада ЄДРПОУ: 21046503ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщень із заміною віконних та дверних блоків на енергозберігаючі з в...×-
Капітальний ремонт приміщень із заміною віконних та дверних блоків на енергозберігаючі з влаштуванням відкосів в ДНЗ №4 "Теремок" по вул. Чернишевського, 10-а, смт. Диканька Полтавської області
- ID: UA-2019-06-07-000995-b
- Дата створення : 07.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3450282
Диканська селищна рада ЄДРПОУ: 21046503ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщень із заміною віконних та дверних блоків на енергозберігаючі з в...×-
Капітальний ремонт приміщень із заміною віконних та дверних блоків на енергозберігаючі з влаштуванням відкосів в ДНЗ №1 "Ромашка" по вул. Козацька, 17, смт. Диканька Полтавської області
- ID: UA-2019-06-07-000623-c
- Дата створення : 07.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3450076
Диканська селищна рада ЄДРПОУ: 21046503ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Реконструкція освітлення парку імені М.В. Гоголя в смт. Диканька Полтавської області (об...×-
Реконструкція освітлення парку імені М.В. Гоголя в смт. Диканька Полтавської області (об'єкт у складі робочого проекту "Реконструкція парку імені М.В. Гоголя в селищі міського типу Диканька Полтавської області")
- ID: UA-2019-05-31-000369-a
- Дата створення : 31.05.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3449841
Диканська селищна рада ЄДРПОУ: 21046503ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт приміщень із заміною віконних та дверних блоків на енергозберігаючі з в...×-
Капітальний ремонт приміщень із заміною віконних та дверних блоків на енергозберігаючі з влаштуванням відкосів в ДНЗ №4 "Теремок" по вул. Чернишевського, 10-а, смт. Диканька Полтавської області (часткова реалізація робочого проекту)
- ID: UA-2018-10-31-000411-a
- Дата створення : 31.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2524555
Диканська селищна рада ЄДРПОУ: 21046503ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт приміщень із заміною віконних та дверних блоків на енергозберігаючі з в...×-
Капітальний ремонт приміщень із заміною віконних та дверних блоків на енергозберігаючі з влаштуванням відкосів в ДНЗ №1 "Ромашка" по вул. Козацька, 17, смт. Диканька Полтавської області (часткова реалізація робочого проекту)
- ID: UA-2018-10-31-000667-b
- Дата створення : 31.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2524409
Диканська селищна рада ЄДРПОУ: 21046503ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщень із заміною віконних та дверних блоків на енергозберігаючі з в...×-
Капітальний ремонт приміщень із заміною віконних та дверних блоків на енергозберігаючі з влаштуванням відкосів в ДНЗ №4 "Теремок" по вул. Чернишевського, 10-А, смт. Диканька Полтавської області (часткова реалізація робочого проекту)
- ID: UA-2018-10-05-000219-b
- Дата створення : 05.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2495012
Диканська селищна рада ЄДРПОУ: 21046503ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщень із заміною віконних та дверних блоків на енергозберігаючі з в...×-
Капітальний ремонт приміщень із заміною віконних та дверних блоків на енергозберігаючі з влаштуванням відкосів в ДНЗ №1 "Ромашка" по вул. Козацька, 17, смт. Диканька Полтавської області (часткова реалізація робочого проекту)
- ID: UA-2018-10-05-000205-b
- Дата створення : 05.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2493688
Диканська селищна рада ЄДРПОУ: 21046503ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт адмінприміщення Диканської селищної ради по вул. Незалежності, 133, смт...×-
Капітальний ремонт адмінприміщення Диканської селищної ради по вул. Незалежності, 133, смт. Диканька Полтавської області
- ID: UA-2018-10-03-000165-a
- Дата створення : 03.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2430101
Диканська селищна рада ЄДРПОУ: 21046503ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт ґанку з улаштуванням навісу в ДНЗ № 4 "Теремок" по вул. Чернишев...×-
Поточний ремонт ґанку з улаштуванням навісу в ДНЗ № 4 "Теремок" по вул. Чернишевського, 10-А, смт. Диканька
- ID: UA-2018-09-05-000509-b
- Дата створення : 05.09.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2337396
Диканська селищна рада ЄДРПОУ: 21046503ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Поточний ремонт ґанку в ДНЗ № 4 "Теремок" по вул. Чернишевського, 10-А, смт. Дик...×-
Поточний ремонт ґанку в ДНЗ № 4 "Теремок" по вул. Чернишевського, 10-А, смт. Диканька Полтавської області
- ID: UA-2018-08-23-000132-c
- Дата створення : 23.08.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2316031
Диканська селищна рада ЄДРПОУ: 21046503ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги відміненоТорги відмінено -