-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщень №6-8 будівлі Б-2н за адресою: бул. Квітковий, 9 ,- ID: UA-2025-11-28-013021-a
- Дата створення : 28.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27321256
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20910974ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуги з влаштування натяжної стелі в приміщенні №6 (поточний ремонт приміщень №...×-
Надання послуги з влаштування натяжної стелі в приміщенні №6 (поточний ремонт приміщень №6-8 будівлі Б-2н за адресою: бул. Квітковий, 9)
- ID: UA-2025-11-25-007159-a
- Дата створення : 25.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27256352
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20910974ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуги по заміні вікна в приміщенні №6 (поточний ремонт приміщень №6-8 будівлі Б-...×-
Надання послуги по заміні вікна в приміщенні №6 (поточний ремонт приміщень №6-8 будівлі Б-2н за адресою: бул. Квітковий, 9)
- ID: UA-2025-11-25-004571-a
- Дата створення : 25.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27253786
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20910974ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оплата поточного ремонту в приміщенні №4 за адресою: вул. Європейська,23 (ВДРВ)- ID: UA-2025-09-05-006206-a
- Дата створення : 05.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26344558
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20910974ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту Європейська, 48 прим. №24- ID: UA-2024-11-08-001122-a
- Дата створення : 08.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23177239
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20910974ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оплата послуг з поточного ремонту приміщення №22 за адресою: вул. Європейська, 23 (архів)- ID: UA-2024-01-22-008334-a
- Дата створення : 22.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20468650
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20910974ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень в будівлі виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради за...×-
Поточний ремонт приміщень в будівлі виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради за адресою: вулиця Дружби Народів, 48
- ID: UA-2022-10-20-003926-a
- Дата створення : 20.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15627987
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20910974ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт: часткове відновлення облицювання стіни в туалеті на 2-му поверсі адмініст...×-
Поточний ремонт: часткове відновлення облицювання стіни в туалеті на 2-му поверсі адміністративної будівлі виконавчого комітету
- ID: UA-2021-12-10-011135-c
- Дата створення : 10.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13039196
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20910974ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщень №19, 27 будівлі Б-2Н за адресою: Цвіточний, 9- ID: UA-2021-11-09-005302-a
- Дата створення : 09.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12385815
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20910974ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт санвузла на 1-му поверсі- ID: UA-2021-09-20-000230-b
- Дата створення : 20.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11593089
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20910974ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -