-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт системи опалення Тернівського навчально-виховного комплексу Чугуївської...×-
Капітальний ремонт системи опалення Тернівського навчально-виховного комплексу Чугуївської районної ради Харківської області за адресою: Чугуївський район, с. Тернова, вул. Центральна, 251 (код ДК 021:2015 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2020-07-14-001664-a
- Дата створення : 14.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5584496
Відділ освіти Чугуївської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 04591400ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт їдальні у Новопокровському навчально-виховному комплексі Чугуївської ра...×-
Капітальний ремонт їдальні у Новопокровському навчально-виховному комплексі Чугуївської районної ради Харківської області за адресою: Харківська обл., смт Новопокровка, вул. Гагаріна, 34 (код ДК 021:2015 - 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2019-07-04-000208-b
- Дата створення : 04.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3542001
Відділ освіти Чугуївської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 04591400ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт внутрішніх туалетів у Новопокровському навчально-виховному комплексі Чу...×-
Капітальний ремонт внутрішніх туалетів у Новопокровському навчально-виховному комплексі Чугуївської районної ради Харківської області за адресою: Харківська обл., смт Новопокровка, вул. Гагаріна, 34 (код ДК 021:2015 - 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2019-06-02-000003-a
- Дата створення : 02.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3453268
Відділ освіти Чугуївської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 04591400ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Поточний ремонт частини фасаду будівлі Кам’яноярузького навчально-виховного комплексу Чугу...×-
Поточний ремонт частини фасаду будівлі Кам’яноярузького навчально-виховного комплексу Чугуївської районної ради Харківської області (утеплення стін) за адресою: Україна, Харківська область, Чугуївський район, смт. Кам'яна Яруга, вул. Миру, буд. 1а
- ID: UA-2019-05-02-000886-a
- Дата створення : 02.05.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3341841
Відділ освіти Чугуївської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 04591400ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Поточний ремонт частини фасаду будівлі Кам’яноярузького навчально-виховного комплексу Чугу...×-
Поточний ремонт частини фасаду будівлі Кам’яноярузького навчально-виховного комплексу Чугуївської районної ради Харківської області (утеплення стін) за адресою: Україна, Харківська область, Чугуївський район, смт. Кам'яна Яруга, вул. Миру, буд. 1а
- ID: UA-2019-04-15-000503-b
- Дата створення : 15.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3270649
Відділ освіти Чугуївської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 04591400ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт (заміна віконних блоків) у Введенському НВК (коригування) адреса будівн...×-
Капітальний ремонт (заміна віконних блоків) у Введенському НВК (коригування) адреса будівництва: Харківська область, Чугуївський район, смт Введенка, вул. Олега Горбачова, 150
- ID: UA-2018-12-18-000494-b
- Дата створення : 18.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2750992
Відділ освіти Чугуївської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 04591400ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт (заміна вікон) у приміщеннях відділу освіти Чугуївської районної державної...×-
Поточний ремонт (заміна вікон) у приміщеннях відділу освіти Чугуївської районної державної адміністрації за адресою: Харківська область, м. Чугуїв, вул. Червономанєжна, 32/1
- ID: UA-2018-12-04-000738-a
- Дата створення : 04.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2665490
Відділ освіти Чугуївської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 04591400ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт коридора Есхарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, за адресо...×-
Капітальний ремонт коридора Есхарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, за адресою: смт Есхар, вул. Молодіжна, 4
- ID: UA-2018-11-14-000091-b
- Дата створення : 04.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2665255
Відділ освіти Чугуївської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 04591400ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт (заміна віконних блоків) у Зарожненському НВК за адресою: Харківська об...×-
Капітальний ремонт (заміна віконних блоків) у Зарожненському НВК за адресою: Харківська обл., Чугуївський район, с. Зарожне, провул. Шкільний, 2
- ID: UA-2018-11-26-001430-c
- Дата створення : 26.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2626266
Відділ освіти Чугуївської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 04591400ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт (заміна віконних блоків) у Великобабчанському НВК за адресою: Харківськ...×-
Капітальний ремонт (заміна віконних блоків) у Великобабчанському НВК за адресою: Харківська обл., Чугуївський район, с. Велика Бабка, вул. Перемоги, 24
- ID: UA-2018-11-26-000913-b
- Дата створення : 26.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2626260
Відділ освіти Чугуївської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 04591400ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт (заміна віконних блоків) у Введенському НВК за адресою: Харківська обл....×-
Капітальний ремонт (заміна віконних блоків) у Введенському НВК за адресою: Харківська обл., Чугуївський район, смт Введенка, вул. Олега Горбачова, 150
- ID: UA-2018-11-26-001496-c
- Дата створення : 26.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2626258
Відділ освіти Чугуївської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 04591400ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт (заміна віконних блоків) у Новопокровському НВК за адресою: Харківська...×-
Капітальний ремонт (заміна віконних блоків) у Новопокровському НВК за адресою: Харківська обл., Чугуївський район, смт Новопокровка, вул. Гагаріна, 32
- ID: UA-2018-11-26-001454-c
- Дата створення : 26.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2626253
Відділ освіти Чугуївської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 04591400ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт приміщення ресурсної кімнати Есхарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ...×-
Капітальний ремонт приміщення ресурсної кімнати Есхарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, за адресою: смт Есхар, вул. Молодіжна, 4
- ID: UA-2018-11-09-000018-a
- Дата створення : 09.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2557710
Відділ освіти Чугуївської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 04591400ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт приміщення шкільної їдальні Кам’яноярузького навчально-виховного компле...×-
Капітальний ремонт приміщення шкільної їдальні Кам’яноярузького навчально-виховного комплексу, за адресою с. Кам’яна Яруга, вул. Миру, 1а
- ID: UA-2018-08-09-001556-b
- Дата створення : 09.08.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2258890
Відділ освіти Чугуївської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 04591400ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт приміщення медіатеки Есхарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступені...×-
Капітальний ремонт приміщення медіатеки Есхарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, за адресою: смт Есхар, вул. Молодіжна, 4
- ID: UA-2018-07-13-001195-c
- Дата створення : 13.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2176266
Відділ освіти Чугуївської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 04591400ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -