-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заходи з усунення аварій в житловому фонді: капітальний ремонт покрівлі 5 та 6 під’їздів...×-
Заходи з усунення аварій в житловому фонді: капітальний ремонт покрівлі 5 та 6 під’їздів багатоквартирного будинку №5 по вул. Санаторій Рай-Оленівка селища Рай-Оленівка (ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні булівельні роботи)
- ID: UA-2026-09-04-004919-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293660
ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396727ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Благоустрій території населеного пункту - капітальний ремонт конструктивних елементів спор...×-
Благоустрій території населеного пункту - капітальний ремонт конструктивних елементів спортивної споруди (стадіону) на території КЗ "Пісочинський ліцей" по вул. Клубна, 5 в селищі Пісочин (ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-08-11-004494-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30048142
ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396727ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Благоустрій території населеного пункту: поточний ремонт обʼєкту благоустрою - оголовка ко...×-
Благоустрій території населеного пункту: поточний ремонт обʼєкту благоустрою - оголовка колодязя загального користування з прилеглим майданчиком розташованого, за адресою: 13-й кілометр залізничної дороги в селищі Пісочин Харківського району Харківської області. (ДК 021:2015 45450000-6 —Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-08-06-007773-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30013860
ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396727ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Благоустрій території населеного пункту: поточний ремонт обʼєкту благоустрою - оголовка ко...×-
Благоустрій території населеного пункту: поточний ремонт обʼєкту благоустрою - оголовка колодязя загального користування з прилеглим майданчиком біля будинку Nº21 по пров. Шевченка в селище Пісочин Харківського району Харківської області (ДК 021:2015 45450000-6 —Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-08-06-007768-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30013858
ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396727ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Утримання меморіальних місць почесних поховань - Капітальний ремонт Алеї Памʼяті на кладо...×-
Утримання меморіальних місць почесних поховань - Капітальний ремонт Алеї Памʼяті на кладовищі Nº5 (третя лінія) в селищі Пісочин для вшанування памʼяті Героїв полеглих за суверенітет та незалежність України (ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-07-13-003323-a
- Дата створення : 13.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29794493
ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396727ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт системи зовнішнього освітлення біля входів до будівель (літ. А-2, літ....×-
Капітальний ремонт системи зовнішнього освітлення біля входів до будівель (літ. А-2, літ. А-3) Комунального закладу «Пісочинський заклад дошкільної освіти (дитячий садок) Nº3 «Теремок» Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області» за адресою: с-ще Пісочин, пров. Шевченка, 23 (ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-07-08-008499-a
- Дата створення : 08.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29763203
ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396727ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Заходи з енергозбереження: капітальний ремонт ліфта багатоквартирного житлового будинку N...×-
«Заходи з енергозбереження: капітальний ремонт ліфта багатоквартирного житлового будинку Nº4, підʼїзд 3, по вул. Квартальна селища Пісочин Харківського району Харківської області» (Код ДК 021:2015 - 45450000-6 (Інші завершальні будівельні роботи))
- ID: UA-2026-07-01-006497-a
- Дата створення : 01.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29705544
ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396727ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Капітальний ремонт ліфта багатоквартирного житлового будинку Nº10, підʼїзд 3, по вʼїзду Н...×-
«Капітальний ремонт ліфта багатоквартирного житлового будинку Nº10, підʼїзд 3, по вʼїзду Набережному селища Пісочин Харківського району Харківської області» (Код ДК 021:2015 - 45450000-6 (Інші завершальні будівельні роботи))
- ID: UA-2026-07-01-006234-a
- Дата створення : 01.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29705283
ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396727ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Заходи з спергозбереження: капітальний ремонт ліфта багатоквартирного житлового будинку N...×-
«Заходи з спергозбереження: капітальний ремонт ліфта багатоквартирного житлового будинку Nº4, підʼїзд 1, по вул. Квартальна селища Пісочин Харківського району Харківської області» (Код ДК 021:2015 - 45450000-6 (Інші завершальні будівельні роботи))
- ID: UA-2026-06-26-006209-a
- Дата створення : 26.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29663803
ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396727ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт нежитлової будівлі лікарні літ. «Б-2» з виконанням комплексу робіт з те...×-
Капітальний ремонт нежитлової будівлі лікарні літ. «Б-2» з виконанням комплексу робіт з термомодернізації, підвищення енергоефективності та впровадження заходів щодо забезпечення безбар’єрного і інклюзивного доступу для маломобільних груп населення за адресою: Харківська область, Харківський район, селище Пісочин, вул. ім. Беліменків, 4-А (ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-06-22-013264-a
- Дата створення : 22.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29614880
ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396727ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Благоустрій населених пунктів: Капітальний ремонт тротуарної доріжки для забезпечення безп...×-
Благоустрій населених пунктів: Капітальний ремонт тротуарної доріжки для забезпечення безпечного та безбар`єрного доступу до закладу дошкільної освіти "Теремок" та укриття по пров. Шевченка, 23 в селищі Пісочин. Додаткові роботи (ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-06-22-013173-a
- Дата створення : 22.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29614789
ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396727ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт даху та інклюзивної санітарної кімнати з облаштуванням доступності для...×-
Капітальний ремонт даху та інклюзивної санітарної кімнати з облаштуванням доступності для маломобільних груп населення в будівлі амбулаторії ЗПСМ сел. Коротич (ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-06-11-007100-a
- Дата створення : 11.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29508724
ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396727ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт водопровідної мережі по вул. Технологічна в смт Пісочин Харківської обл...×-
Капітальний ремонт водопровідної мережі по вул. Технологічна в смт Пісочин Харківської області (ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-05-06-010435-a
- Дата створення : 06.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29137331
ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396727ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт нежитлової будівлі лікарні літ. «Б-2» з виконанням комплексу робіт з те...×-
Капітальний ремонт нежитлової будівлі лікарні літ. «Б-2» з виконанням комплексу робіт з термомодернізації, підвищення енергоефективності та впровадження заходів щодо забезпечення безбар’єрного і інклюзивного доступу для маломобільних груп населення за адресою: Харківська область, Харківський район, селище Пісочин, вул. ім. Беліменків, 4-А (ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-05-06-005050-a
- Дата створення : 06.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29131939
ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396727ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт частини приміщень будівлі Пісочинської місцевої пожежної команди за адр...×-
Капітальний ремонт частини приміщень будівлі Пісочинської місцевої пожежної команди за адресою: селище Пісочин, вулиця ім. Беліменків, будинок 8 (ДК 021: 2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-05-05-011292-a
- Дата створення : 05.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29122674
ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396727ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -