-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт вулиці Шкільна (від будинку №73 до будинку №93) с. Нові Трояни, Болградсь...×-
«Поточний ремонт вулиці Шкільна (від будинку №73 до будинку №93) с. Нові Трояни, Болградського району, Одеської області»
- ID: UA-2026-09-02-014055-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272781
Городненська сільська рада ЄДРПОУ: 04378184ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт вулиці Виноградна (від будинку №54 до вулиці Свободи) с. Городнє, Болград...×-
«Поточний ремонт вулиці Виноградна (від будинку №54 до вулиці Свободи) с. Городнє, Болградського району, Одеської області»
- ID: UA-2026-09-02-014027-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272753
Городненська сільська рада ЄДРПОУ: 04378184ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт (відновлення) дорожнього покриття по вул. Свободи від буд.60 до буд. 36...×-
Капітальний ремонт (відновлення) дорожнього покриття по вул. Свободи від буд.60 до буд. 36 в с. Городнє Болградського району Одеської області.
- ID: UA-2026-08-24-010642-a
- Дата створення : 24.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30177215
Городненська сільська рада ЄДРПОУ: 04378184ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт будівлі амбулаторії загальної практики сімейної медицини (коридор та к...×-
Капітальний ремонт будівлі амбулаторії загальної практики сімейної медицини (коридор та кімнати) с. Дмитрівка Одеської області за адресою:вул. Н. Марангоз, 87 А с.Дмитрівка, Болградського району Одеської області.
- ID: UA-2026-08-24-010587-a
- Дата створення : 24.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30177161
Городненська сільська рада ЄДРПОУ: 04378184ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт будівлі амбулаторії загальної практикисімейної медицини (коридори) с. Г...×-
Капітальний ремонт будівлі амбулаторії загальної практикисімейної медицини (коридори) с. Городнє, Болградський район, Одеська область.
- ID: UA-2026-08-24-009754-a
- Дата створення : 24.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30176326
Городненська сільська рада ЄДРПОУ: 04378184ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
поточний ремонт будівлі амбулаторії ЗПСМ с.Городнє,Болградський р-н,Одеська обл.- ID: UA-2026-04-08-001738-a
- Дата створення : 08.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28857230
Городненська сільська рада ЄДРПОУ: 04378184ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт будівлі амбулаторії загальної практики сімейної медицини (кабінет прийому...×-
Поточний ремонт будівлі амбулаторії загальної практики сімейної медицини (кабінет прийому хворих) с. Дмитрівка, Одеської області за адресою: вул.Н. Марангоз, 87 А с. Дмитрівка, Болградського району Одеської області
- ID: UA-2025-10-07-005605-a
- Дата створення : 07.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26663994
Городненська сільська рада ЄДРПОУ: 04378184ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт Дмитрівського ліцею з дошкільним відділенням, з початковою школою та гі...×-
Капітальний ремонт Дмитрівського ліцею з дошкільним відділенням, з початковою школою та гімназією ім С.С. Курогло(бомбосховище) за адресою: Одеська область, Болградський район, село Дмитрівка, вул.Миколи Марангоза,143.
- ID: UA-2025-09-30-003629-a
- Дата створення : 30.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26594784
Городненська сільська рада ЄДРПОУ: 04378184ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт Новотроянівського ліцею з дошкільним відділенням, початковою школою та...×-
Капітальний ремонт Новотроянівського ліцею з дошкільним відділенням, початковою школою та гімназією (бомбосховище) за адресою: Одеська область, Болградський район, село Нові Трояни, вул.Шкільна, 71Е.
- ID: UA-2025-09-29-011974-a
- Дата створення : 29.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26590145
Городненська сільська рада ЄДРПОУ: 04378184ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт Олександрівського ліцею з дошкільним відділенням, початковою школою та...×-
Капітальний ремонт Олександрівського ліцею з дошкільним відділенням, початковою школою та гімназією (бомбосховище) за адресою: Одеська область, Болградський район, село Олександрівка, вул.Шкільна,98
- ID: UA-2025-09-29-011519-a
- Дата створення : 29.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26589716
Городненська сільська рада ЄДРПОУ: 04378184ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт Городненського ліцею, з початковою школою та гімназією (бомбосховище) з...×-
Капітальний ремонт Городненського ліцею, з початковою школою та гімназією (бомбосховище) за адресою: Одеська область, Болградський район, село Городнє, вул. Миру,79.
- ID: UA-2025-09-29-010519-a
- Дата створення : 29.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26588711
Городненська сільська рада ЄДРПОУ: 04378184ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт Олександрівського ліцею з дошкільним відділенням, початковою школою та...×-
Капітальний ремонт Олександрівського ліцею з дошкільним відділенням, початковою школою та гімназією (бомбосховище) за адресою: Одеська область, Болградський район, село Олександрівка, вул.Шкільна,98.
- ID: UA-2025-09-29-009561-a
- Дата створення : 29.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26587763
Городненська сільська рада ЄДРПОУ: 04378184ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Заходи з енергозбереження, а саме: Капітальний ремонт покрівлі Новотроянівського ліцею з...×-
«Заходи з енергозбереження, а саме: Капітальний ремонт покрівлі Новотроянівського ліцею з дошкільним відділенням за адресою: Одеська область, Болградський район, с. Нові Трояни, вул.Фруктова,49а»
- ID: UA-2025-09-09-013826-a
- Дата створення : 09.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26380359
Городненська сільська рада ЄДРПОУ: 04378184ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт будівлі амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Дмитрівка Одес...×-
Поточний ремонт будівлі амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Дмитрівка Одеської області за адресою:вул.Н. Марангоз, 87 А Дмитрівка, Болградського району Одеської області
- ID: UA-2025-06-17-007503-a
- Дата створення : 17.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25626268
Городненська сільська рада ЄДРПОУ: 04378184ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт, облаштування укриття будівлі закладу дошкільної освіти ясла-садок &qu...×-
«Капітальний ремонт, облаштування укриття будівлі закладу дошкільної освіти ясла-садок "Ромашка" Городненської сільської ради, розташованої за адресою: Одеська область, Болградський район, с. Городнє, вул. Миру, 76-б»
- ID: UA-2023-10-19-008753-a
- Дата створення : 19.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19343280
Городненська сільська рада ЄДРПОУ: 04378184ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -